تشریح برنامه‌‌های هفته دولت شهرستان در سال ۱۳۹۷

تشریح برنامه‌‌های هفته دولت شهرستان در سال ۱۳۹۷فرماندار اردکان برنامه‌های بزرگداشت هفته دولت در سال ۹۷ شهرستان اردکان را تشریح کرد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان هادی مقیمی در نشست هماهنگی هفته دولت در شهرستان اردکان با بیان این‌که برنامه‌های این هفته باید در جهت بازیابی اعتماد مردم و ارائه خدمات و دستاوردهای دولت و نظام باشد؛ افزود: ارتباط گسترده‌تر مردم و مسئولان در این ایام می‌تواند باعث امیدآفرینی در آحاد مردم شود.
 
فرماندار اردکان افزود: مسئولان شهری باید با استفاده از تمام ظرفیت‌ها به‌خصوص نمازجمعه و مساجد محلات در جریان مشکلات قرار گرفته و به بررسی مسائل و دغدغه‌های مردم بپردازند.
 
وی بیان داشت: توجه به مناطق محروم و روستایی نیز در دستور کار هفته دولت قرار دارد و بازدید از روستاها ازجمله برنامه‌های هفته دولت در شهرستان اردکان خواهد بود.
 
مقیمی اظهار داشت: پاسخ‌گویی از مهم‌ترین وظایف مدیران شهرستان است و برگزاری نشست خبری با رسانه‌های مجاز با حضور مسئولان در این هفته مورد انتظار است.
 
گفتنی است افتتاح چند پروژه بزرگ عمرانی شهری و روستایی، ارائه گزارش خدمات و دستاوردهای دولت در یک‌سال اخیر، حضور کارکنان ادارات در فریضه نمازجمعه و گفت‌وگو با مردم، برگزاری مسابقات مختلف با محوریت فعالیت‌های دانش‌آموزی و نشست‌های ورزشی، فرهنگی و هنری نظیر کتابخوانی و شب شعر، تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان، دیدار مسئولان دولتی با امام‌جمعه، غبارروبی گلزارهای شهدا و برگزاری مراسم بزرگداشت شهیدان رجایی و باهنر از برنامه‌های هفته دولت در اردکان است.