تسریع در اجرای طرح کمربند سبز شهرستان از شهر عقدا تا اردکان

شناسه : 159873431

تسریع در اجرای طرح کمربند سبز شهرستان از شهر عقدا تا اردکانجلسه هماهنگی اجرای طرح کمربند سبز شهرستان اردکان توسط مجتمع صنعتی و معدنی چادرملو با حضور فرماندار اردکان، مدیر مجتمع صنعتی چادرملو و جمعی از ادارات مرتبط برگزار شد.
 
بهروز شهابی‌زاد در این نشست با تقدیر از عزم این شرکت برای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی، ایجاد فضای سبز در محور استقرار صنایع را اقدام مؤثری برای کاهش آلودگی‌های هوای ناشی از صنایع مستقر دانست و افزود: ایجاد فضای سبز، می‌تواند مشکل ریزگردها و تثبیت خاک را نیز که سالیان متمادی از مشکلات شهرستان بوده مرتفع سازد.
 
وی بر لزوم شناسایی گونه‌های سازگار با منطقه تأکید کرد و اظهار داشت: ایجاد زیبایی بصری در محور یادشده همراه با فضاهای مناسب رهگذر به‌ویژه در نزدیکی شهرها می‌تواند از اهداف اجرای این طرح باشد.
 
فرماندار اردکان گفت: مجموعۀ شهرستان درخصوص صدور مجوزها و تسهیل امور اداری آماده همکاری همه‌جانبه است و امیدواریم طرح ایجاد کمربند سبز با برنامۀ زمان‌بندی مشخص به انجام برسد.
 
شهابی‌زاد در پایان با بیان این‌که همواره باید نگاه فراگیر شهرستانی در اجرای پروژه‌ها وجود داشته باشد؛ از مدیران مجتمع معدنی و صنعتی چادرملو خواست تا طرح کمربند سبز از شهر عقدا آغاز و تا اردکان ادامه یابد.
 
مدیر مجتمع صنعتی چادرملو نیز با تقدیر از حساسیت فرمانداری اردکان در مسئله اجرای کمربند سبز، از همکاری همه دستگاه‌ها تقدیر کرد و گفت: امیدواریم این موضوع آغازی بر فعالیت‌های بیش‌تر مجموعه چادرملو در شهرستان اردکان باشد.
 
خلیلی اظهار داشت: آب این پروژه از چاه‌های منابع طبیعی و مازاد آب استحصال‌شده از پروژه فاضلاب شهری اردکان تأمین می‌شود.
 
وی بر لزوم نمود فعالیت‌های شرکت‌های صنعتی و معدنی در سطح شهرستان در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی تأکید کرد.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.