تجلیل از برترین‌های اردکانی حوزه کتابداری، کتاب‌خوانی و کتابخانه

شناسه : 146068579

تجلیل از برترین‌های اردکانی حوزه کتابداری، کتاب‌خوانی و کتابخانهدر آیین تقدیر از برترین‌های استانی حوزه کتاب‌خوانی که با حضور سرپرست استانداری یزد در کتابخانه دکتر جوادی یزد برگزار شد،‌ از یک کتابدار، دو کتابخانه و چهار عضو کتاب‌خوان اردکانی با اهدای لوح و تندیس تقدیر شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، این شهرستان امسال موفق به درخشش در حوزه کتاب استان شد و از ۷ نفر از کتابداران و کتاب‌خوانان اردکانی در آیین تقدیر از کتابداران، کتاب‌خوانان و خادمان عرصه کتاب استان یزد تجلیل شد.

 

بنا به این گزارش، طاهره مهدی‌زاده‌ کتابدار کتابخانه آیت‌الله حائری به‌عنوان کتابدار برتر استان شناخته شد. کتابخانه آیت‌الله حائری و کتابخانه بقیه‌الله‌الاعظم مزرعه نو نیز به ترتیب به‌عنوان کتابخانه برتر شهری و روستایی معرفی و تقدیر شدند. فاطمه دهقانی از کتابخانه شهید فاضل خودستان احمدآباد، سید حسن هاشمی و امیرحسین مرادی از کتابخانه بقیه‌الله‌الاعظم مزرعه نو و علی منصوری از کتابخانه مسجد روح‌الله نیز به‌عنوان کتاب‌خوانان برتر استان انتخاب و تجلیل شدند.

 

۸ کتابخانه عمومی شهری و ۶ کتابخانه عمومی روستایی در سطح شهرستان اردکان مشغول به فعالیت هستند و به بیش از ۶۵۰۰ عضو خدمت‌رسانی می‌کنند.

 آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.