تاکنون 700حلقه در اجرای طرح صالحین استان تشکیل شده است.

تاکنون 700حلقه در اجرای طرح صالحین استان تشکیل شده است.


تاکید فرمانده سپاه الغدیر بر اجرای طرح صالحین در استان
فرمانده سپاه الغدیر استان در گردهمایی فرماندهان نواحی سپاه و مسئولین طرح صالحین در اردکان با اعلام این خبر گفت:با برنامه ریزیهای صورت گرفته این تعداد تا پایان سال جاری به 2هزار حلقه افزایش می یابد.
سردار الله دادی با بیان این که حدود 14 هزار نفر در این حلقه ها عضو هستند مقابله با جنگ نرم و ترویج ارزش های انقلاب اسلامی را از مهمترین اهداف اجرای این طرح عنوان کرد.
فرمانده سپاه الغدیر استان افزود : دشمن از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ایران همواره درپی ضربه زدن به این نظام بوده و امروز نیز تقویت بینش و بصیرت در میان قشرهای مختلف مردم مهمترین راهکار مقابله با دسیسه های دشمنان است .
سردارالله دادی  با اشاره به اینکه اجرای طرح صالحین ایمن سازی تفکرات نسل جدید جامعه را به همراه دارد،از مسئولین طرح صالحین خواست تا در سال کارو همت مضاعف در جهت اجرای صحیح این طرح بکوشند .
دیداری امام جمعه اردکان نیزگفت: اهمیت فعالیت های ارزشی و انسان ساز کمتر از فعالیت در خط مقدم جبهه نیست .
حجت الاسلام دیداری اظهار امیدواری کرد : با بهره مندی از مربیان مجرب و توانمند شاهد تعالی جامعه در حفظ ارزش های دینی باشیم .
کمالی فرماندار اردکان نیز در این گردهمایی با اشاره به عملیات پیچیده جنگ نرم نسل امروز را نیازمند هوشیاری و آگاهی در برابر توطئه ها عنوان کرد.
کمالی با بیان اینکه دشمن سعی دارد در هر شرایطی با بهره گیری از امکانات گسترده نظام و انقلاب را با چالش مواجه کند اجرای طرح صالحین را در مقابله با دسیسه های بیگانگان را ارزشمند توصیف کرد.
فرمانده سپاه الغدیر استان به همراه فرماندهان سپاه نواحی استان با حضور در مصلی امام خمینی (ره) از طرح حلقه های صالحین اردکان بازدید کردند .
در اجرای این طرح تاکنون 76 حلقه با عضویت 1520نفر در اردکان تشکیل شده است.