بیانیه مشترک شورای تأمین شهرستان‌های اردکان و میبد خطاب به مردم، مدیران صنایع و اصناف

شناسه : 158760229

بیانیه مشترک شورای تأمین شهرستان‌های اردکان و میبد خطاب به مردم، مدیران صنایع و اصنافمردم شریف و فهیم شهرستان‌های اردکان و میبد
 
شیوع ویروس کرونا در کشور و نیز استان یزد، بر بسیاری از شئون زندگی ازجمله رفت‌وآمد، کسب و کار و... همه مردم تأثیر گذاشته است.
 
کارشناسان و صاحب‌نظران مهم‌ترین راه جلوگیری از گسترش و پیشرفت این بیماری را قطع رفت‌وآمدهای غیرضروری و کاهش تجمعات مردمی می‌دانند و در همین راستا از صنایع، فروشگاه‌های بزرگ و تعدادی از واحدهای صنفی در سطح شهرهای میبد و اردکان خواسته شد تا فعالیت خود را متوقف کنند.
 
اکنون و در شرایط پیش‌آمده برای شهرستان‌های میبد و اردکان و شیوع بیش‌تر این بیماری در دو شهرستان به علت مجاورت و مراودات زیاد، ضمن تقدیر از همکاری همه واحدها به‌ویژه صنایع و کارخانجات بزرگ، لازم است تا دیگر واحدهای صنعتی و اصناف نیز فعالیت خود را محدود و متوقف سازند و مردم شریف و فهیم دو شهرستان نیز از هرگونه رفت‌و‌آمد بین دو شهر خودداری نمایند.
 
بدیهی است عدم رعایت موارد اعلام‌شده، کنترل این بیماری را غیرممکن ساخته و تبعات جانی و مالی بسیاری برای مردم دو شهرستان خواهد داشت.
 
بار دیگر ضمن تقدیر از تلاش‌های کادر بهداشتی و درمانی شهرستان‌های فوق اعم از پزشکان، پرستاران، کارشناسان و... امیدواریم مردم فهیم و قدرشناس این دو شهرستان با رعایت توصیه‌های بهداشتی و به‌ویژه عدم حضور در سطح شهرها و قطع زنجیره انتقال بیماری، به کنترل سریع‌تر آن کمک کنند.
 
شورای تأمین شهرستان‌های اردکان و میبد

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.