به مناسبت روز دانشجو

به مناسبت روز دانشجو


پيام فرماندار اردكان

ماه محرم ماه پيروزي خون بر شمشير و سوگواري سيد و سالار شهيدان ، حضرت ابا عبدالله الحسين ( ع ) را به پيروان و شيعيان راستين آن حضرت تسليت عرض مي نمايم .
 با سلام ، درود خدا به روح مطهر و پر فتوح حضرت امام رضوان الله عليه بنيانگذار و معمار كبير انقلاب اسلامي
طلايه دار و پرچم دار نهضت خونبار حسيني كه همواره دانشجويان را به عنوان اميد هاي نظام انقلاب اسلامي ياد
مي كردند و فرمودند ما بر آنيم دانشگاه را مجري وحي خدا سازيم و به حق آن امام راحل عظيم الشان در عمل نيز همواره دانشجويان را با ديد ارزشمندترين و يكي از گرانقدرترين پشتوانه ها و سرمايه هاي كشور محسوب مي كردند .
16 آذر ياد آور پيشتازي دانشگاه در امر عدالت محوري ،‌ مبارزه با ظلم و تجديد ميثاق با آرمان هاي امام راحل عظيم الشان است .
رهبر معظم انقلاب اسلامي نيز به اين امر مهم همواره تاكيد و دانشجويان را سرمايه هاي نظام و كشور تلقي مي نمايند .
بي شك بسياري از دستاوردهاي انقلاب اسلامي و نظام ، حاصل تلاش هاي صادقانه ، دلسوزانه و مبتكرانه اين قشر عزيز است . و حضور پررنگ دانشجويان در طرح هاي توسعه ي عرصه هاي مختلف كشور قابل تقدير است .
بينش و بصيرت صحيح دانشجويي در مواقع مختلف يك اصل خلل ناپذير بوده چرا كه يكي از درس هاي عاشورايي از عبرت هاي قيام خونين حسيني است .
دانشگاه همواره در مقاطع مختلف انقلاب اسلامي همراه ملت و آرمان هاي انسان ساز الهي آن بوده و در دفاع مقدس ، حضور دانشجويان و شهادت و ايثارگري اين قشر عزيز نيز قابل تحسين است . اميدواريم دانشجويان عزيز در اين برهه حساس انقلاب اسلامي كه در جنگ نرم توسط استكبارجهاني به صورت ويژه جوانان اين مرز و بوم را مورد هدف قرار داده با تبعيت از منويات مقام عظماي ولايت و راه شهداي دانشجو همچنين درس از قيام خونبار حسيني در عينيت بخشيدن به هويت جوان پاك ايراني مسلمان و پيشرو در عرصه هاي مختلف سازندگي ، عدالت طلبي ، علم اندوزي نقش و جايگاه اصلي خود را ايفاد نموده و دين خود را به نظام و انقلاب اسلامي به صورت ويژه ادا نمايند .
احمد كمالي
فرماندار شهرستان اردكان
16/9/90