بهبود آب شرب پایدار در تابستان، مأموریت اصلی رئیس امور آب‌وفاضلاب شهرستان است

شناسه : 162035605

بهبود آب شرب پایدار در تابستان، مأموریت اصلی رئیس امور آب‌وفاضلاب شهرستان استسرپرست فرمانداری اردکان در نشست معارفه رئیس  جدید امور آب‌وفاضلاب شهرستان، رضایتمندی شهروندان را از مؤلفه‌های اصلی در انتخاب مدیران شهرستان دانست و بر لزوم تعامل با مردم به‌خصوص در شرایط فعلی اقتصادی تأکید کرد.
 
مصطفی پوردهقان‌اردکان با تقدیر از تلاش‌های داود مخلصی در امور آب‌وفاضلاب اردکان گفت: این ارگان با توجه به شرایط اقلیمی شهرستان، نقشی تأثیرگذار و مهم دارد و توزیع پایدار آب باکیفیت از رسالت‌های ذاتی آن است.
 
وی همچنین با اشاره به ادغام امور آب‌وفاضلاب شهری و روستایی، از محمد مروتی خواست تداوم روی‌کرد اخلاق‌مدارانه و مدیریت جهادی سرلوحه کار این اداره مهم باشد.
 
پوردهقان‌اردکان با تشریح فقر شدید کمی و کیفی آب در اردکان، بر لزوم برنامه‌ریزی درخصوص تأمین آب در تابستان تأکید کرد و گفت: توسعه شبکه آب‌رسانی و شیرهای برداشت آب شیرین از هم‌اکنون در دستورکار امور آب‌وفاضلاب قرار گیرد.
 
وی در پایان با اشاره به گلایه‌مندی مردم از محل فعلی ساختمان این اداره، تسریع در انتقال مجدد به مرکز شهر برای کسب رضایتمندی شهروندان را یادآور شد.
 
گفتنی است در پایان، از زحمات داود مخلصی تقدیر و محمد مروتی به‌عنوان رئیس جدید امور آب‌وفاضلاب شهرستان معرفی شد.
 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.