بسیاری از کج‌روی‌های دوران جوانی ریشه در تربیت و آموزش دوران کودکی دارد

شناسه : 140301723

بسیاری از کج‌روی‌های دوران جوانی ریشه در تربیت و آموزش دوران کودکی داردفرماندار اردکان با بیان اینکه کودکان سرمایه‌های ارزشمند و امانت‌های الهی هستند که در اختیار ما قرارگرفته‌اند گفت: تمام انسان‌ها وظیفه‌دارند شاد زیستن را به آن‌ها آموزش دهند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان هادی مقیمی روز چهارشنبه در جریان بازدید از مهدکودک روستای ترک‌آباد افزود: کودکان شادی‌آفرین‌اند و زندگی را برای خانواده و جامعه شیرین می‌کنند.


وی اضافه کرد: هفته ملی کودک فرصت مناسبی است که والدین و مربیان آموزشی به تمام مسائل عاطفی، حقوقی، جسمانی و تربیتی کودکان توجه ویژه‌ای کنند.


فرماندار اردکان با بیان اینکه همه ما وظیفه‌داریم محبت، صلح، امنیت و دوستی را به کودکان هدیه دهیم اظهار داشت: دوران کودکی و ایجاد آرامش و لطافت، متناسب با روحیات کودکان در برنامه‌های آموزشی مهدکودک‌ها و خانواده‌ها ضروری است.


مقیمی یادآور شد: بسیاری از کج‌روی‌های دوران جوانی ریشه در تربیت و آموزش دوران کودکی دارد.


وی بیان داشت: خانواده بهترین جایگاه تأمین نیازها و ایجاد امنیت و نشاط در کودکان است و تحکیم بنیان آن تضمین‌کننده تحکیم بنیان‌ها در جامعه است.


۱۶ مهدکودک شهری و روستایی و یک آدینه مهد تحت نظارت بهزیستی اردکان فعالیت دارد که در این مهدها بیش از ۴۲۰ کودک و نوباوه ثبت‌نام‌شده‌اند.

 آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.