بزرگداشت دهه فجر طی این سی و سه سال گذشته یکی از عوامل صدور انقلاب به دنیا بوده است

بزرگداشت دهه فجر طی این سی و سه سال گذشته یکی از عوامل صدور انقلاب به دنیا بوده است


فرماندار اردکان در دومین جلسه ستاد دهه فجر شهرستان

     فرماندار اردکان در دومین جلسه ستاد دهه فجر شهرستان گفت :بزرگداشت دهه فجر طی این سی و سه سال گذشته یکی از عوامل صدور انقلاب به دنیا بوده است .

     به گزارش روابط عمومی فرمانداری "احمد کمالی "در دومین جلسه ستاد دهه فجرامسال که ظهر چهارشنبه در محل فرمانداری اردکان رسمیت یافت با تاکید بر اهمیت بزرگداشت جشنهای سالگرد انقلاب اسلامی ایران گفت :دنیا به دید اسوه و الگو به نظام اسلامی ما نگاه می کند و علیرغم تبلیغات منفی دشمنان می بینیم که سران خیزشهای ارزشمند اخیر و بانی حرکتهایی که منجر به ایجاد بهار عربی و جنبش بیداری اسلامی گردیده است همه انقلاب اسلامی ایران را بعنوان الگو واسوه انقلاب خود پذیرفته اند و این مسئله باعث تشدید دشمنی ابرقدرتها علیه حکومت ما شده است .

     فرماندار اردکان با بیان این مطلب که یکی از عوامل مهم صدور انقلاب همین بزرگداشت ایام الله دهه فجر بوده است افزود :بزرگداشت دهه فجر یک سنت نیکو و بجاست که هرساله با ادبیات جدید مقاومت و ایثار برای دنیا ترجمه می شود .امسال نیز محافل و مجالس این ایام بایستی با نو آوری و با محوریت تاکیدات و بیانات رهبری در تمام زمینه ها برگزار می شود .

     وی تقارن دهه فجر امسال با هفته وحدت و میلاد مسعود پیامبر اکرم را مد نظر قرار داد و از کلیه کمیته های مربوطه خواست تا برنامه های خود را بر این اساس تنظیم و اجرا کنند .

     برگزاری جشنهای خیابانی ،نمایشگاه دستاوردهای انقلاب ،مسابقات فرهنگی و مذهبی وورزشی،تجلیل از خانواده های معظم شهدا  و...از جمله مهمترین برنامه های دهه فجر امسال خواهد بود که توسط اقشار مختلف مردم در بخشهای مختلف به اجرا در خواهد آمد .