بزرگداشت امام خمینی بزرگداشت تقوا و گرامیداشت ارزشهاست

بزرگداشت امام خمینی بزرگداشت تقوا و گرامیداشت ارزشهاست


فرماندار اردکان تاکید کرد
احمد کمالی در دومین جلسه ستاد بزرگداشت ارتحال امام خمینی با بیان این مطلب که وظیفه ماست بعنوان کسانیکه حیات طیبه امام را درک کرده ایم ابعاد شخصیتی آن بزرگوار را به نسلهای اینده انتقال دهیم افزود :بزرگداشت امام خمینی بزرگداشت تقوا و گرامیداشت ارزشهاست .
فرماندار اردکان با اشاره به حق بزرگی که امام راحل به گردن مردم و انقلاب دارند ادامه داد نیمه خرداد فرصتی است که شاید بتوانیم بخش کوچکی از این حق را به ایشان ادا نماییم و با تغییر فضای معنوی اجتماع توجه نسل جوان و نوپا را به ابعاد شخصیتی بنیانگذار انقلاب معطوف داریم .
امام جمعه اردکان نیز در بخش دیگری از این نشست اهمیت بزرگداشت ایام ارتحال حضرت امام خمینی را با تو.جه به تبلیغات منفی دشمنان علیه ارزشهای انقلاب اسلامی برشمرد و از تمامی بخشهای فرهنگی ،هنری و اجتماعی خواست که در برپایی مراسم حضرت امام خمینی نهایت مساعی خویش را به کار گیرند .
گفتنی است علاوه بر برنامه های متنوع نظیر برگزاری شب شعر ،نمایشگاه وتهیه و توزیع بروشورهایی در خصوص سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره )طبق سنوات گذشته مراسمی بمدت سه شب از 12لغایت 14 خرداد ماه با سخنرانی حجت الاسلام سبحان نیا و مداحی ذاکرین اهل بیت در مسجد کشکنواردکان برگزار خواهد شد .
اعزام 520نفر از زایرین مشتاق به حرم حضرت امام خمینی در روز 13خرداد ماه و ارائه برنامه های فرهنگی توسط کاروانهای اعزام از دیگر مصوبات این ستاد بود