برگزاری نشست مشترک رؤسای هیئت‌های ورزشی شهرستان با معاون وزیر ورزش‌وجوانان

شناسه : 158243452

برگزاری نشست مشترک رؤسای هیئت‌های ورزشی شهرستان با معاون وزیر ورزش‌وجواناننشست مشترک هیئت‌های ورزشی شهرستان اردکان با حضور فرامرزیان معاون وزارت ورزش و جوانان صبح جمعه در سالن شهید حنیف فرمانداری اردکان برگزار شد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان بهروز شهابی‌زاد در این نشست با بیان اینکه ورزش و میزان توجه به آن یکی از مهم‌ترین شاخص‌های توسعه یافتگی جوامع است اظهار داشت: بازتوزیع درآمدها و اختصاص آن به ورزش در قانون ما پیش‌بینی شده است و باید نهایت استفاده را از ظرفیت‌های قانونی ببریم.
 
 فرماندار اردکان گفت: علی‌رغم تنگناهای مالی اعتبارات خوبی در حوزه ورزش اردکان جذب شده و وجود چندین تیم در لیگ برتر کشور نشانه علاقه‌مندی، استعداد، پشتکار و حمایت مسئولان است.
 
مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد نیز در این نشست تعامل فدراسیون و مدیران وزارتی را با اداره کل ورزش و جوانان استان بسیار مثبت ارزیابی کرد و گفت: حمایت بیشتر فدراسیون‌ها را در زمینه کمک به ورزشکاران انتظار داریم.
 
مسعود شریعتی افزود: با حمایت مسئولان در شماری از رشته‌های ورزشی، تعداد ملی‌پوشان و مدال‌آوران اردکانی امیدوار کننده است و وجود تیم‌های لیگ برتری اردکان نشانه خوبی از روحیه حمایت و تعامل در این شهرستان است.
 
وی با تقدیر از حمایت‌های ژاله فرامرزیان معاون وزیر گفت: اعتبارات ورزشی استان، تخصیص آن‌ها و منابع درآمدی استان‌ها رشد مناسبی داشته است.
 
معاون وزیر ورزش و جوانان نیز اظهار داشت: درخصوص تأمین زیرساخت‌های ورزشی شهرستان اردکان باید با روی‌کردی آمایشی و با انجام نیازسنجی نسبت به ساخت و تکمیل پروژه‌ها اقدام کرد.
 
ژاله فرامرزیان گفت: در قانون ظرفیت‌های مهمی نظیر بخش خصوصی برای تأمین نیازهای ورزش پیش‌بینی شده است که با استفاده از آن‌ها حدود هزار پروژه نیمه‌تمام ورزشی در سال‌های اخیر در کشور تکمیل شده است.
 
وی با بیان این‌که تمام همت وزارت ورزش و جوانان بر حل بخشی از مشکلات ساختاری و اعتباری هیئت‌های ورزشی مصروف داشته شده است؛ گفت: شهرستان اردکان اثربخشی زیادی در ورزش کشور دارد و هیئت‌های ورزشی آن نیز انتفاع بیش‌تری نیز از اعتبارات ورزشی خواهند برد.
 
گفتنی است در ابتدای این نشست نمایندگان هیئت‌های ورزشی، مشکلات و مسائل خود را با مسئولان در میان گذاشتند. هزینه‌های ورزشی ملی‌پوشان، مشکلات امر ورزش در روستاها و... از موارد مطرح‌شده در این نشست بود.
 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.