برگزاری شب شعر یار مهربان در عقدا

شناسه : 145185456

برگزاری شب شعر یار مهربان در عقداهم‌زمان با هفته کتاب و کتاب‌خوانی؛ شب‌شعر «یار مهربان» در بخش عقدا برگزار شد.
 
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، محسن طالعی اردکانی در این برنامه با بیان این‌که «کتاب غذای روح بشر است»؛ بر لزوم برگزاری مداوم برنامه‌های کتاب‌خوانی در این بخش تأکید کرد.
 
 
وی افزود: مطالعه، فعالیت ارزشمندی است باعث پیشرفت جوامع گوناگون در زمینه‌های مختلف شده است.
 
 
بخشدار عقدا با اشاره به سوابق علمی و تاریخی و استعدادهای بی‌نظیر انسانی این بخش اظهار داشت: با افزایش برنامه‌های گروهی کتاب‌خوانی و آموزش روش‌های مطالعه درست، این منطقه می‌تواند همچون گذشته شخصیت‌های تأثیرگذاری را به جامعه تحویل دهد.
 
وی با بیان این‌که سرمایه‌های انسانی این بخش باید به نحو شایسته‌ای معرفی شوند؛ از تدوین برنامه‌ای جامع و مدون برای معرفی پیشینه تاریخی و بزرگان عقدا خبر داد.
 
طالعی اردکانی همچنین پیشنهاد داد با توجه به وجود ذوق شعری در بخش عقدا برنامه‌های شب‌شعر با حضور شاعران مطرح کشوری و استانی به‌صورت مداوم برگزار شود.
 
گفتنی است در این برنامه که در مجتمع فرهنگی عقدا و با حضور جمعی از شاعران شهرستان اردکان و بخش عقدا برگزار شد؛ شاعران سروده‌های خود را درباره موضوعات مختلف قرائت کردند.
 
در پایان این مراسم از «ناصر پایه‌دار» بخشدار سابق عقدا به‌سبب تلاش در جشنواره کتابخوانی رضوی تقدیر شد و به شاعران شرکت‌کننده لوح‌تقدیر اهدا شد.
 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.