برگزاری سه جشنواره ملی با موضوعات مختلف ویژه جوانان

برگزاری سه جشنواره ملی با موضوعات مختلف ویژه جوانان


قابل توجه جوانان شایسته و صاحب صلاحیت
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اردکان به نقل از سرپرست سازمان جوانان استان ،این سازمان در نظر دارد که جوانان برتر استان را در بخشهای مختلف به جشنواره های ملی جوان معرفی نماید.
گفتنی است این جشنواره ها تحت عناوین جوان کار آفرین ،جوان کشاورز روستایی و جوان دارای توانایی خاص بصورت ملی و کشوری در گروه سنی جوان در سه مقطع زمانی برگزار خواهد شد و به برگزیدگان جوایز ارزنده ای اعطا خواهد گردید .
محمد حسین پارساییان سرپرست سازمان ملی جوانان استان هدف از برگزار ی این سه جشنواره را تجلیل از جوانان برتربه منظور الگو دهی به جامعه جوان کشور عنوان نمود و گفت :این جشنواره های ملی تلاش می کند ضمن ورود به حوزه های مختلف فعالیت جوانان دست جوانانی را بالا بگیرد که کمتر در دایره رصد مسئولین قرار داشته اند .
قابل ذکر است جوانان علاقه مند صاحب صلاحیت برای شرکت در این جشنواره و کسب اطلاعات بیشتر در حوزه مربوط به خود می توانند به ادارات بهزیستی ،کمیته امداد ،کار و امور اجتماعی ،هلال احمر ،تربیت بدنی ،سازمان تبلیغات ،فرهنگ وارشاد اسلامی ،جهاد کشاورزی ،مراکز آموزش عالی و ...مراجعه و ضمن دریافت فرم ثبت نام از نحوه پذیرش و اجرا مطلع شوند .

جوانان واجد شرایط در شهرستان اردکان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 7227710روابط عمومی فرمانداری اردکان تماس حاصل نمایند