بررسی مشکلات مالیاتی تعدادی از واحدهای صنعتی اردکان با حضور مدیرکل امور مالیاتی استان

شناسه : 153228644

بررسی مشکلات مالیاتی تعدادی از واحدهای صنعتی اردکان با حضور مدیرکل امور مالیاتی استانسرپرست فرمانداری اردکان، مدیرکل امور مالیاتی استان و نمایندگان جمعی از واحدهای صنفی و صنعتی دچار مشکل در این حوزه را به نشستی مشترک دعوت کرد تا برای رفع پاره‌ای از مشکلات موجود تبادل‌نظر و تصمیم‌گیری شود.
 
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان علیرضا جدیدی اردکانی در این نشست افزود: وضعیت اقتصادی کشور به گونه‌ای پیش رفته که درآمدهای حاصل از مالیات به مهم‌ترین منبع درآمدی کشور تبدیل شده و بخش عمده‌ای از آن توسط مردم و صنایع پرداخت می‌شود.
 
 
وی با اشاره به این‌که مودیان یزدی همواره جزو خوش‌حساب‌ترین مودیان بوده‌اند؛ از دستور مدیرکل امور مالیاتی استان برای بخشودگی بخشی از جرائم تقدیر کرد و افزود: به‌واسطه شرایط اقتصادی، تعدادی از صنایع شهرستان اردکان تحت فشار مالیاتی هستند که نیازمند مساعدت و همکاری بیش‌تر این اداره کل هستند.
 
 
مدیرکل امور مالیاتی استان یزد نیز با اشاره به این‌که قانون امور مالیاتی دارای ابهاماتی است؛ گفت: ممکن است در رسیدگی به یک پرونده واحد نظرات متفاوتی از سوی کارشناسان دریافت شود.
 
 
«منوچهر اسدی» افزود: اختلاف‌ها طبیعی است و درصورت رسیدگی مجدد، ابایی از تعدیل مالیات‌ها نداریم و این نشانه قوت و بالندگی نظام مالیاتی کشور و استان برای رسیدن حق به حق‌دار است.
 
 
نمایندگان و مدیران شرکت سرامیک‌های صنعتی اردکان، لامپ‌های LED بهنور، نساجی سیدالشهدا، واحدهای محصولات کنجدی، شرکت چینی رز و... از شرکت‌های حاضر در این جلسه بودند که نسبت به بررسی مسائل مالیاتی آن‌ها با حضور «اسدی» مدیرکل امور مالیاتی اقدام و درخصوص بخشش حداکثری یا تقسیط بدهی مالیاتی آن‌ها تصمیم‌گیری شد.
 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.