بررسی مشکلات روستای رباط پشت بادام

بررسی مشکلات روستای رباط پشت بادام


با حضور فرماندار،نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ،دو تن از مدیران کل استان و جمعی از مسئولین ادارات اردکان انجام شد

     به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان ،عصر دیروز مسئولین استان و شهرستان در محل مسجد الرسول روستای رباط پشت بادام با مردم این روستا دیدار نموده و ضمن استماع مشکلات آنان که اززبان نماینده مردم روستا بیان گردید درصدد پیگیری حل این مشکلات بر آمدند.

     در این دیدار مردمی که با حضور نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی،فرماندار ،مدیر کل ادارت منابع طبیعی وآب و فاضلاب روستایی ومعاون مدیرکل راه وشهرسازی و جمعی از مدیران ادارات اردکان برگزار شد مهمترین مشکلات مردم این روستا از قبیل لزوم تکمیل بلوار ورودی روستا،تعیین تکلیف ساختمان منابع طبیعی ،کنترل برداشت شیره انغوزه توسط افراد غیر بومی و کمبود نیروی انسانی خانه بهداشت روستا و همچنین کمبود زمین جهت ساخت و ساز منازل جدید مطرح گردید.

     فرماندار اردکان در این دیدارگزارشی کوتاه پیرامون فعالیتهای صورت گرفته در راستای توسعه شبکه برق رسانی روستا با اعتباری بالغ بر 135میلیون تومان از محل اعتبارات دهیاری ارائه نمود و در مورد سالن ورزشی روستاگفت:جهت راه اندازی سالن ورزشی روستاو تجهیز آن به وسایل مورد نیاز با اداره کل تربیت بدنی هماهنگی بعمل آمده و و به محض اختصاص تجهیزات این سالن آماده استفاده و بهره برداری خواهد بود.

     "احمد کمالی"درخصوص مشکلات آموزشی و دبیرستان روستا نیز افزود:با توجه به موقعیت خاص روستای رباط پشت بادام با تعطیلی این دبیرستان مشکلات بعدی را برای روستاییان به دنبال خواهد داشت .وی از مسئولین امر خواستار شد تا با پیگیری بیشتر این موضوع از بسته شدن این واحد آموزشی ممانعت بعمل آید.

     نماینده مردم اردکان درمجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم بر لزوم حفظ و حراست از منابع طبیعی روستا تاکیدذ ورزید و خواستار تعیین تکلیف ساختمان این اداره در رباط پشت بادام شد .

     پیگیری حل مشکل آب وگاز رسانی روستا از دیگر مواردی بود که مسئولین قول آن رابه اهالی روستای رابط پشت بادام دادند.