بررسی مشکلات بانوان کارمند ادارات و ارگانهای شهرستان اردکان

بررسی مشکلات بانوان کارمند ادارات و ارگانهای شهرستان اردکان


گرامیداشت روز زن برگزار شد
در جلسه ای که به دعوت مشاور بانوان و خانواده فرمانداری شهرستان اردکان بمناسبت روز زن برگزار شد نمایندگان بانوان کارمند مشکلات خود را با فرماندار این شهرستان در میان گذاشتند .
احمد کمالی در این جلسه ضمن گرامیداشت ولادت دخت نبی اکرم حضرت زهرای مرضیه و فرزند بزرگوارش امام خمینی (ره )نظام جمهوری اسلامی ایران را مرهون استمرار رفتار و سیره حضرت زهرا و اهل بیت علیهم السلام دانست و گفت :جاذبه رفتار و سیره حضرت زهرا و اهل بیت علیهم السلام آنقدر شگرف و عظیم بود که شخصیتی چون امام خمینی را در عصر ظلم و وجور و طاغوت به وجود آورد .
فرماندار اردکان افزود امام خمینی با تاسی از رفتار ظلم ستیزانه اهل بیت (ع) ایران و مردم بزرگوار آن را از چنگال طاغوت نجات داد و با به فعلیت رساندن اصل ارزشمند ولایت فقه استمرار حرکت انبیا و ائمه را به منصه ظهور کشاند .
وی حضرت زهرا را بعنوان الگوی کامل و برتر همه مردان و زنان دنیا معرفی وتوسعه ارزشهایی چون حیا ،عفت و حجاب را در جامعه مستلزم الگو گیری زنان و بانوان از سیره عملی حضرت زهرا عنوان نمود .
در ادامه این جلسه هریک از زنان کارمند ادارات شهرستان اردکان به بیان نقطه نظرات خود در خصوص جایگاه اجتماعی زن و عملکرد آن در جامعه پرداخته و مشکلات و مسائلی که بانوان کارمند با آن مواجه هستند را بیان نمودند .
رفع مشکل سرویس ایاب و ذهاب ،ورزش بانوان و عمومیت حجاب بصورت کامل (چادر ) از جمله خواسته های عمومی کارمند زن ادارات بود که از سوی فرماندار قول پیگیری لازم داده شد .