برای راه‌اندازی کتابخانه سیار بخش عقدا نیاز به حمایت مدیران صنایع داریم

شناسه : 148263638

برای راه‌اندازی کتابخانه سیار بخش عقدا نیاز به حمایت مدیران صنایع داریمبخشدار عقدا گفت: به‌منظور تجهیز این بخش به کتابخانه سیار نیاز به حمایت مدیران صنایع این منطقه و افراد خیر است .

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان محسن طالعی در نشست انجمن کتابخانه‌های عمومی عقدا افزود: راه‌اندازی کتابخانه سیار نیازمند حمایت مردم، خیران و مسئولان برای توسعه فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی در بین عموم مردم است.

 

وی اضافه کرد: هدف از این کار فرهنگ‌سازی برای کتاب و کتاب‌خوانی و انس کودکان و نوجوانان با این مقوله است.

 

بخشدار عقدا تصریح کرد: اگر فرهنگ کتاب‌خوانی در زندگی مردم و به‌ویژه نسل نوجوان و جوان جایگزین بیشتر تفریحات ناسالم شود، بسیاری از معضلات اجتماعی رفع خواهد شد.

 

طالعی در ادامه فعالیت کتابخانه مزرعه‌نو را شایسته تقدیر خواند و گفت: وجود این مکان‌های فرهنگی در هر روستا نشان از رشد و بالندگی مردم آن منطقه دارد و نیاز است دهیاری‌ها در جهت رفع مشکلات آن همت گمارند.

 

در این نشست که اعضای شورای شهر و دهیار روستای مزرعه نو نیز حضور داشتند،‌ گوشه‌ای از برنامه‌ها و فعالیت‌های اجراشده در کتابخانه روستا به نمایش گذاشته شد و از این کتابخانه به‌عنوان کانون فعال فرهنگی روستا یاد شد.

 

همچنین در پایان از زحمات هاشمی، مسئول کتابخانه مزرعه‌نو با اهدای لوح سپاس و هدیه‌ای تقدیر شد.

 

کتابخانه عمومی بقیه‌الله الاعظم مزرعه نو امسال به‌عنوان کتابخانه برتر روستایی استان یزد شناخته شد و در جشن استانی موردتقدیر قرار گرفت.

 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.