برای تکمیل جاده چوپانان منتظر عنایت خاص و نگاه ویژه مسئولین وزارت راه وشهر سازی هستیم

برای تکمیل جاده چوپانان منتظر عنایت خاص و نگاه ویژه مسئولین وزارت راه وشهر سازی هستیم


فرماندار اردکان :

     فرماندار اردکان در بازدید از محل احداث پست امداد جاده ای مسیر چوپانان در بخش خرانق گفت :برای تکمیل جاده چوپانان در حوزه استحفاظی شهرستان اردکان و استان یزد منتظر عنایت خاص و نگاه ویژه مسئولین وزارت راه و شهرسازی هستیم .

     به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،"احمد کمالی "صبح دیروز در بازدید از محل احداث پست امداد جاده ای خرانق در گفتگوی تلفنی با معاون وزارت راه و شهرسازی خواستار عنایت و مساعدت بیشتر این وزارتخانه برای تکمیل 40کیلوتر باقیمانده از مسیر چوپانان در حوزه شهرستان اردکان شد و گفت :اخیرا بروز تصادفات دلخراش در این محور نگرانی ودغدغه خاطری برای مردم و مسئولین این شهرستان ایجاد نموده که لازم است برای جلوگیری از تکرار این حوادث نسبت به تکمیل جاده جدید و جابجایی این محور سریعا اقدام شود .

     فرماندار اردکان با اشاره به اینکه ساخت این محور در حوزه استحفاظی استان اصفهان به پایان رسیده است از مسئولین استان خواست تا نسبت به جذب و اختصاص بودجه لازم برای تکمیل این جاده در حوزه استحفاظی استان یزد نیز اقدام گردد .

     وی افزود برای تکمیل این پروژه اعتباری بالغ بر 80میلیارد ریال لازم است که در این خصوص منتظر عنایت خاص و نگاه ویژه مسئولین وزارت راه  خواهیم بود .