با پرهیز از توجه به حاشیه‌ها، تلاش مدیریت ارشد شهرستان بر اولویت‌های اساسی متمرکز شود

شناسه : 154229747

با پرهیز از توجه به حاشیه‌ها، تلاش مدیریت ارشد شهرستان بر اولویت‌های اساسی متمرکز شوداستاندار یزد در مراسم تکریم هادی مقیمی و معارفه بهروز شهابی‌زاد به عنوان فرماندار اردکان گفت: باید با پرهیز از حاشیه‌ها و پیش‌داوری‌ها، تمام تلاش و وقت مسئولان یه کاهش مسائل فرعی و خدمت صادقانه به مردم براساس اولویت‌های حیاتی و الزامات اساسی شهرستان معطوف داشته شود.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان محمدعلی طالبی با تقدیر از تلاش‌های سه‌ساله هادی مقیمی در سمت فرمانداری اردکان اظهار داشت: در ارزیابی‌های صورت‌گرفته، در دوران تصدی وی فرمانداری اردکان جزو فرمانداری‌های برتر با عملکردی خوب بوده است.
 
استاندار یزد همچنین دوران سرپرستی علیرضا جدیدی اردکانی را درخشان ارزیابی کرد و گفت: روحیه پرکاری و جوانی از وی یک مدیر موفق خواهد ساخت و در صورت تداوم همکاری در شهرستان اردکان، تیم خوبی از مدیران در اردکان تشکیل خواهد شد.
 
وی روند انتخاب فرماندار اردکان را با توجه به اهمیت و نقش تعیین‌کننده این شهرستان در مناسبات سیاسی، صنعتی و معدنی و... مهم و زمان‌بر توصیف کرد و افزود: با توجه به الزاماتی چون بومی‌بودن، تجربه و تخصص و همچنین استفاده از نیروی کادری وزارت کشور به «بهروز شهابی‌زاد» رسیدیم.
 
طالبی ایفای مسئولیت در قامت نماینده عالی دولت را انتظار مهم از فرماندار جدید عنوان کرد و گفت:‌ در شرایطی که با جنگ اقتصادی تحمیلی دشمنان مواجه هستیم؛ فرماندار باید جدیت در خدمت بی‌منت و محدودیت به مردم را سرلوحه کارهای خود قرار دهد و فضایی را برای خدمت به مردم و احساس رضایت آنان فراهم آورد.
 
استاندار یزد با تأکید بر تعامل گسترده با همه مسئولان اعم از ائمه‌جمعه و نخبگان شهرستان از سوی مدیریت ارشد شهرستان اظهار امیدواری کرد دوران خوب خدمت به مردم در سال‌های پیش‌رو رقم بخورد.
 
وی بیان داشت: باید با پرهیز از حاشیه‌ها و پیش‌داوری‌ها، تمام تلاش و وقت مسئولان بر کاهش مسائل فرعی و خدمت صادقانه به مردم براساس اولویت‌های حیاتی و الزامات اساسی شهرستان معطوف داشته شود.
 
گفتنی است این مراسم با حضور مدیرکل حوزه استاندار، ائمه‌جمعه، مدیران استانی و شهرستانی و اقشار مختلف در سالن اجتماعات مدیریت آموزش‌وپرورش اردکان برگزار شد.
 
پیش از سخنان استاندار یزد، حکم فرمانداری بهروز شهابی‌زاد با امضای وزیر کشور به وی اعطا و از زحمات علیرضا جدیدی اردکانی در سمت سرپرست فرمانداری اردکان تقدیر شد.
 
 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.