بازدید فرماندار از روستای ترک آباد و شرکت در جلسه شورای روستا

بازدید فرماندار از روستای ترک آباد و شرکت در جلسه شورای روستا


آغاز بازدید دوره ای فرماندار از روستاهای شهرستان
فرماندار شهرستان اردکان با هدف خدمترسانی به مناطق محروم بازدید دوره ای خود را از روستاها آغاز نموده ،در ایام تعطیلات سال نو از روستای ترک آباد بازدید نمود و با نمایندگان مردم این روستا دیدار و گفتگو کرد .
احمد کمالی پس از شرکت در نماز مغرب و عشا مسجد جامع ترک آباد و دیدار و گفتگو با تعدادی از جوانان این روستا از مناطق مختلف ترک آباد دیدن نمود و با حضور در جلسه شورای اسلامی روستا در جریان مشکلات و محدودیتها قرار گرفت .
عابدینی دهیار ترک اباد در این جلسه گزارش مختصری از مشکلات ،محدودیتها و تنگناهای مردم روستا ارائه نمود و خواستار عنایت ویژه فرماندار نسبت به مردم ترک اباد گردید .
فرماندار کمالی با اشاره به وجود ظرفیتها و پتانسیلهای بالقوه منطقه ترک آباد و سایر روستاهای بخش مرکزی ،نزدیکی به مرکز شهر را از امتیازات ویژه این روستا بر شمرد و گفت:روستای ترک آباد همواره جزیی از بدنه اردکان و شهر اردکان محسوب می شود و انشاالله به فضل الهی عمران و آبادانی روزافزون این روستا در دستور کار جدی مسئولین شهرستان می باشد .

احمد کمالی همچنین در زمینه مشکل برق رسانی به چاه آب کشاورزی و همچنین حل مشکل آب آشامیدنی روستا قول پیگیری داد ودر زمینه ورزش جوانان نیز احداث یک باب سالن ورزشی سر پوشیده با همکاری سازمان نوسازی مدارس رااز اقدامات آینده عنوان نمود .وی همچنین پیگیری تامین یکعدد تشک تاتومی ویژه ورزش کیک بوکسینگ از طریق هیات ورزشی استان و در اختیار نهادن وسایل و تجهیزات ورزشی را انجام داد.