بازدید فرماندار اردکان از مجتمع امداد هلال‌احمر و اورژانس جاده چوپانان

بازدید فرماندار اردکان از مجتمع امداد هلال‌احمر و اورژانس جاده چوپانانفرماندار اردکان از مجتمع امداد جاده ای هلال‌احمر اردکان و همچنین پایگاه اورژانس مستقر در جاده چوپانان بازدید کرد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، حسین اسماعیلی پیش از ظهر جمعه 15 فروردین ماه به همراه کمال‌آبادی رییس جمعیت هلال‌احمر اردکان از مجتمع امداد جاده‌ای هلال‌احمر در جاده چوپانان بازدید کرد.
 
عالی‌ترین مقام اجرایی شهرستان اردکان، در بازدید از این مجتمع، در جریان گزارش رییس هلال‌احمر شهرستان پیرامون مشکلات و مسائل این پایگاه امدادی و دیگر مراکز امدادی هلال‌احمر اردکان قرار گرفت و از سوی کمال‌آبادی، آمار مربوط به حوادث جاده‌ای نیز به فرماندار اردکان ارائه شد.
 
در ادامه این بازدید فرماندار اردکان از پایگاه اورژانس جاده چوپانان نیز بازدید کرد.
 
اسماعیلی در این دیدار با تأکید بر اهمیت فوق‌العاده سلامت و ایمنی مردم و لزوم ارتقاء سطح کیفی و کمی خدمات‌رسانی هلال‌احمر در جاده‌های شهرستان به مسافرین و حادثه‌دیدگان، گفت: برای ما، سلامت مسافرین و شهروندان از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است و باید تمام تمهیدات لازم برای ارتقاء سطح کیفی و کمی خدمات‌رسانی به مردم اندیشیده شود و رفع مشکلات پایگاه‌های امداد جاده‌ای هلال‌احمر و اورژانس در اولویت قرار گیرد.
 
وی همچنین قول مساعد داد تا در خصوص رفع برخی از مشکلات مطروحه با لحاظ اولویت‌بندی، اقدام شود.