بازدید سرپرست امور پایش، ارزیابی و اطلاعات سازمان برنامه و بودجه کشور از پروژه‌های عمرانی شهرستان

شناسه : 158059775

بازدید سرپرست امور پایش، ارزیابی و اطلاعات سازمان برنامه و بودجه کشور از پروژه‌های عمرانی شهرستانسعید جغتایی نماینده سازمان برنامه و بودجه کشور و سرپرست امور پایش، ارزیابی و اطلاعات مدیریت این سازمان در سفر به شهرستان اردکان، وضعیت پروژه‌های عمرانی را بررسی و در خصوص تأمین اعتبار آن‌ها از منابع استانی و ملی قول مساعد داد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان در این سفر، پروژه‌هایی با پیشرفت فیزیکی بالا ازجمله مرکز تحقیقات زیست‌محیطی شهرستان، ساختمان جدید پایگاه انتقال خون، استخر و مجموعه ورزشی کارگران، ساختمان سلامتکده طب ایرانی و تعدادی از پروژه‌های میراث فرهنگی مورد بازدید قرار گرفت.

 

بنا بر این گزارش، مقرر شد دستگاه‌های اجرایی شهرستان، میزان اعتبار موردنیاز برای تکمیل هر پروژه را به تفکیک به مرکز استان اعلام و در خصوص تأمین اعتبار آن‌ها از سوی سازمان مدیریت تصمیم‌گیری شود.

 

گفتنی است اولویت تخصیص اعتبار با پروژه‌هایی است که از محل سفر قبلی ریاست جمهوری و هیئت‌وزیران تأمین اعتبار شده؛ اما به مرحله تکمیل و بهره‌برداری نرسیده است.

 

در این بازدیدها، فرماندار اردکان، رئیس و معاون سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و تعدادی دیگر از مسئولان استان و شهرستان، جغتایی را همراهی می‌کردند.

 آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.