بازدید رییس سازمان دامپزشکی کشور از شهرستان اردکان

بازدید رییس سازمان دامپزشکی کشور از شهرستان اردکان


در راستای حل مشکلات دامپزشکی شهرستان اردکان و توسعه امکانات این بخش انجام شد

     به گزارش روابط عمومی فرمانداری عصر دیروز"دکتر محسن دستور"رییس سازمان دامپزشکی کشور با حضور در شهرستان اردکان از روند ساخت مجتمع فنی اداری دامپزشکی این شهرستان و سایر امکانات این حوزه بازدید نمود .

     وی دراین بازدیددر دیدار با فرماندار اردکان در جریان مشکلات این حوزه قرار گرفت .

     فرماندار اردکان با اشاره به موقعیت منحصر بفرد این شهرستان درحوزه آمار دام و طیورساماندهی وضعیت کشتار دام و کشتارگاه را از مهمترین مسائل مبتلا به دامپزشکی شهرستان عنوان نمودوخواستار حمایت جدی مسئولین کشور واستان برای احداث کشتارگاه این شهرستان شد .

     "احمد کمالی"با تشریح اهمیت این موضوع پیشنهاد احداث کشتارگاه مشترک دام برای شهرستانهای اردکان و میبد در محدوده دوشهرستان با همکاری شهرداریها دادو گفت:احداث کشتارگاه بزرگ صنعتی بر مبنای استانداردهای روز ،نیاز جدی این شهرستان است .

     در ادامه دکتر دستور درخصوص اخذ مجوز کشتارگاه صنعتی دام قول مساعد دادوگفت:برای تکمیل،تجهیز و تامین نیروی مورد نیاز ساختمان فنی اداری دامپزشکی این شهرستان نیز رایزنی لازم با مقامات مربوطه صورت خواهد گرفت .

     به گفته "دکتر شاکر"رییس دامپزشکی اردکان ساختمان جدیدالاحداث این اداره با بیش از 70درصد پیشرفت کار همراه بوده و تا کنون هزینه ای بالغ بر یکصد میلیون تومان را دربر داشته است.