بازدید جمعی از دانش‌آموزان از ۲ واحد تولیدی به‌مناسبت هفته جهانی کارآفرینی

شناسه : 144838237

بازدید جمعی از دانش‌آموزان از ۲ واحد تولیدی به‌مناسبت هفته جهانی کارآفرینیبه مناسبت هفته جهانی کارآفرینی؛ جمعی از دانش‌آموزان اردکانی از دو واحد تولیدی در این شهرستان بازدید کردند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان؛ هادی مقیمی نیز که در این بازدیدها دانش‌آموزان را همراهی می‌کرد؛ در حاشیه این برنامه گفت: آشنایی دانش‌آموزان با مراحل تولید محصولات مصرفی می‌تواند به ایجاد علاقه‌مندی به بخش صنعت و اشتغال کمک کند.

 

فرماندار اردکان، برگزاری این بازدیدها را برای نسل جوان به‌خصوص دانش‌آموزان ضروری و حائز اثرات مثبت دانست و افزود: این آشنایی می‌تواند به بروز خلاقیت و زایش تفکر و ایده‌های جدید در صنعت کمک کند؛ چراکه ذهن دانش‌آموزان؛ فعال و پویاست و ماجراجویی در این حوزه می‌تواند خلق راهکارهای جدید را به همراه داشته باشد.

 

وی با اشاره به رشد صنعت در اردکان، از مسئولان ادارات آموزش‌وپرورش و کار، رفاه و تأمین اجتماعی خواست برگزاری گردش‌های علمی و بازدیدهای دانش‌آموزی از صنایع را رونق جدی ببخشند.

 

مقیمی اظهار داشت: آن‌چه مسلم است؛ دانش‌آموزان درنهایت جذب محیط‌های علمی یا صنعتی خواهند شد و پیش‌آگاهی از مراحل تولید محصولات مصرفی می‌تواند در تصمیم‌گیری بهتر به دانش‌آموزان کمک کند.

 

 آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.