بازدید از پیشرفت کارطرح هجرت 3در مدارس شهرستان اردکان

بازدید از پیشرفت کارطرح هجرت 3در مدارس شهرستان اردکان


با حضور فرماندار،رییس آموزش و پرورش و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج انجام شد

     به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،صبح امروز فرماندار،رییس آموزش و پرورش،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و مسئولین بسیج سازندگی این شهرستان با حضور در کارگاه ساخت تجهیزات و2مدرسه درحال بهسازی از پیشرفت کار طرح هجرت 3بازدید بعمل آوردند.

     فرماندار اردکان در این بازدید آماده سازی مدارس بر مبنای سلیقه دانش اموزان را امری مهم در حصول پیامدهای روانشناختی مثبت در آموزش و پرورش عنوان کرد و افزود:با اجرای حساب شده این طرح علاوه بر فعالیتهای عمرانی که با هزینه کمتری با مشارکت دانش اموزان علاقمند صورت می گیرد؛غنی سازی اوقات فراغت،حرفه آموزی،ایجاد انگیزه و افزایش توان خلاقیت دانش آموزان را شاهد خواهیم بود.

     کمالی در بازدید از مدارس نواب رضوی و شهید حسن پور از مدارس هدف اجرای طرح هجرت 3از نزدیک با دانش اموزان بسیجی دیدار نمود و از زحمات صورت گرفته توسط این دانش آموزان تقدیر کرد.

     لازم به ذکر است طرح هجرت 3امسال با مشارکت 120نفر از دانش آموزان طی 2مرحله از سوی اموزش و پرورش و بسیج سازندگی در مدارس شهری و محیطهای روستایی در حال اجرا می شود .

     به گفته" شاکر"مسئول بسیج سازندگی شهرستان در راستای اجرای این طرح در سال 91مبلغ 18میلیون تومان جهت بهسازی و مرمت مدارس و مبلغ 32میلیون تومان برای عمران مناطق و محیطهای روستایی از اعتبارات بسیج سازندگی اختصاص داده شده است .