بازدید از روند بازسازی مسجد النبی ابراهیم آباد

بازدید از روند بازسازی مسجد النبی ابراهیم آباد


با حضور امام جمعه و فرماندار اردکان در نخستین افطار ماه مبارک رمضان انجام شد

     به گزارش روابط عمومی فرمانداری،شب گذشته امام جمعه و فرماندار شهرستان اردکان با هدف بازدید از روند بازسازی مسجد النبی ابراهیم آباد واقع در انتهای خیابان شهید باهنر و تقدیر از خیر سازنده این مسجد در جمع نمازگران این مسجد حضور پیدا کردند.

     امام جمعه اردکان در سخنان کوتاهی که در جمع نمازگزاران انجام داد نیت خیر بانی که اقدام به بازسازی این مکان مقدس نموده است را گرانقدر دانست و افزود معماری مناسب با در نظر گرفتن اصول معماری اسلامی و سنتی و در کنار آن استفاده از استانداردهای مستحکم سازی و امکانات رفاهی روز در ساخت مساجد از اهمیت بالایی برخوردار است که بحمد الله در روند بازسازی این مسجد کلیه موارد مورد لزوم رعایت گردیده است .

     حجت الاسلام حسینی خاطر نشان کرد که مساجد صرفا برای اقامه نماز مورد استفاده قرار نگیرد واین اماکن مقدس علاوه بر مکان نماز باید به مراکز بزرگ فرهنگی برای تبلیغ دین و جذب جوانان و توسعه معارف تشیع مبدل شود .

     فرماندار اردکان نیز درخلال بازدید از تلاشهای بانی خیر سازنده این مسجد تقدیر نمود و افزود:برای اتمام این پروژه در زمانبندی درنظر گرفته شده تا پایان سال جاری هرگونه حمایتی که در حد وسع باشد انجام خواهیم داد.

     گفتنی است این مسجد با نیت خیر پیرمرد 80ساله بنام حاج اکبر قانع در زمین و زیربنایی به وسعت 1900متر مربع ظرف مدت دوسال مورد بازسازی کامل قرار گرفته است و به گفته مطلعین محلی برای این پروژه بیش از 600میلیون تومان از بودجه خیری هزینه گردیده است .