بازدید از روستاها و بعضی از معادن بخش خرانق و بررسی مشکلات آنها

بازدید از روستاها و بعضی از معادن بخش خرانق و بررسی مشکلات آنها


با سفر یک روزه فرماندار اردکان به بخش خرانق انجام شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان روز گذشته فرماندار اردکان به اتفاق کارشناس عمرانی خود از بخش خرانق ، معدن صنعتی چادرملو ، معدن اورانیوم ساغند، مجتمع رفاهی درحال ساخت و امام زاده ساغند و روستای رباط پشت بادام بازدید نمودند. و برای رفع هرچه زودتر مشکلات قول مساعد داد .

"احمد کمالی" پس از ورود به بخش خرانق با توجه به برنامه بازدید خود به مجتمع معدنی و صنعتی چادرملو رفته و با مسئولین آنجا ملاقات و از زحمات آنها در خصوص پیشبرد اهداف و برنامه های مشخص شده و همراهی و همکاری با مسئولین شهرستان تقدیر نمود در این جلسه مدیر عامل شرکت آسفالت طوس و چند تن از مهندسان و مدیران مربوطه نیز حضور داشتند بازدید از معدن و نحوه بهره برداری و چگونگی استخراج سنگ آهن بهمراه توضیح مهندس مربوطه از دیگر برنامه های فرماندار اردکان در چادرملو بود.


"کمالی " در ادامه به معدن اورانیوم ساغند رفته و با حضور در دفتر مدیر سایت با توضیحات یکی از مدیران در خصوص چگونگی استخراج و فعالیت آن آشنا شد.بازدید از محل استخراج و چگونگی فعالیت و کار در این معدن از دیگر برنامه های فرماندار در آنجا بود.


سپس فرماندار اردکان با بازدید از مجتمع رفاهی در حال ساخت ساغند از نزدیک روند ساخت و پیشرفت را مورد ارزیابی قرار داد.حضور در امامزاده ساغند و پیگیری و رفع مسایل و مشکلات این امامزاده از دیگر برنامه های فرماندار بود.


فرماندار اردکان در ادامه این بازدید با حضور در روستای پشت بادام از نزدیک با مسئولین شورای روستا دیدار نموده و بعضی از مشکلات مطرح شده از سوی آنها را مورد بررسی قرار داد که عمده موارد مطرح شده توسط روستاییان عدم انتن دهی تلفن همراه در بعضی اوقات و بهسازی و آسفالت تمام کوچه و خیابانهای روستا بود.
بازدید از روند مرمت امام زاده و هچنین تعمیر مسجد و سالن ورزشی روستا و حضور در برنامه اختتامیه بسیج خواهران و سخنرانی در خصوص اهمیت کار ونقش آنها در مباحث سازندگی و فرهنگی و پیشتازی و الگو بودن آنها برای نسل جوان و اهدای هدایا به برگزیدگان کلاس ها ی بسیج از دیگر برنامه های فرماندار در سفر به بخش خرانق بود.