ایجاد جامعه‌ای بانشاط جز با حمایت از هنرمندان ممکن نیست

ایجاد جامعه‌ای بانشاط جز با حمایت از هنرمندان ممکن نیستفرماندار اردکان در مراسم تجلیل از هنرجویان هنرستان شفق اردکان گفت: به برکت پیروزی انقلاب اسلامی و در سایه همت و حضور مردم و رهبری هوشمندانه امام و مقام معظم رهبری جمهوری اسلامی شاهد پیشرفت کشور در همه زمینه‌ها هستیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان هادی مقیمی افزود: در دوران پس از انقلاب اسلامی و با ایجاد فضای باز برای اندیشیدن و بروز استعدادها خوشبختانه شاهد تحول اساسی در عرصه‌های مختلف هنری بوده‌ایم و آثار هنری خلق‌شده بسیار تأثیرگذار و ماندگار است.

وی با بیان این‌که زبان هنر و تفکرات هنرمندانه در پیشرفت و بالندگی جامعه نقش تأثیرگذاری دارد؛ گفت: هنرمندان باید با خلق آثار هنری در زمینه‌های مختلف؛ راه درست را به مردم نشان دهند.

فرماندار اردکان تصریح کرد: خوشبختانه به سبب فرهنگ بالای مردم استان و به‌ویژه شهرستان اردکان؛ ظرفیت مناسبی برای انجام فعالیت‌های فرهنگی و هنری وجود دارد و هنرمندان باید با بهره‌گیری از این فرصت و حمایت و نگاه ویژه دولت تدبیر و امید، راه را برای آفرینش آثار هنری و ایجاد زمینه‌های مناسب برای پرورش هنرجویان و رشد هنرمندان باز کنند.

وی افزود: ایجاد جامعه‌ای پرنشاط و زنده جز با حمایت از هنرمندان و گسترش فعالیت‌های فرهنگی و هنری ممکن نیست.

گفتنی است در ادامه این برنامه از هنرجویان هنرستان شفق اردکان تجلیل شد.