آیت الله خاتمی (ره)نمونه بارز مهرورزی و اخلاق مداری در عصر خود است

آیت الله خاتمی (ره)نمونه بارز مهرورزی و اخلاق مداری در عصر خود است


پیام فرماندار شهرستان اردکان درآستانه سالگرد عروج ملکوتی حضرت آیت الله خاتمی (ره)

                     متن پیام فرماندار اردکان بمناسبت سالگرد عروج ملکوتی حضرت آیت الله خاتمی (ره)
    

     سلام و درود خدا به روان پاک شهدا و علمای اسلام که نام ویادشان رونق یادهای رفته و بقای ارزشهای ماندگار است .و درود بیکران به روح بلند و ملکوتی اسوه اخلاق و مردانگی حضرت آیت الله خاتمی (ره)نماینده ولی فقیه و امام جمعه فقید یزد که پرورش گرفته مهد علم و ادب، اردکان عزیز، بود و تربیت یافته محضر علما و بزرگان زمان خویش ...

     هم او که گرچه 23سال است که جسمش در خاک این شهرستان در جوار 420شهید گلگون کفن این خطه آرمیده است اما روح بلندش آسمان اسلام و ایران را در نوردیده و آوازه نامش به همه جا رسیده است .

     میتوان گفت حضرت آیت الله خاتمی(ره) نمونه بارز مهرورزی و اخلاق مداری در عصر خود است ؛چنانکه با علم و عمل شایسته همه دلها را مجذوب خویش و شیفته محبوب خود یعنی خدای حق تعالی کرد و درمسیر حرکت انبیا با تبعیت از ولایت فقیه جامعه پیرامون خود را متحول نمود .

     امید که باعمل راستین به دستورات امام راحل عظیم الشان خمینی کبیر (رحمه الله علیه )و پشتیبانی از مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی ) تداوم بخش راه علمای بزرگ سلفمان چون آیت الله خاتمی (ره) باشیم و با حرکت در این مسیر زمینه ساز فرج مولایمان امام زمان (عج الله تعالی فرجه الشریف) شویم .