انحلال و تجمیع مدارس موجب ضربه زدن به بدنه آموزشی شهرستان نشود

انحلال و تجمیع مدارس موجب ضربه زدن به بدنه آموزشی شهرستان نشود


هشدار فرماندار اردکان در جلسه شورای منطقه ای آموزش و پرورش

     به گزارش روابط عمومی فرمانداری "احمد کمالی"درجلسه شورای منطقه ای آموزش و پرورش اردکان که پایان هفته گذشته در محل این اداره برگزار شد گفت:دیدگاه های وزارتخانه آموزش و پرورش که در قالب دستور العملها به اجرا در می آید همه در راستای تعالی نظام آموزشی تدوین می گردد ولی باید مواظب بود که اجرای برخی بندها در قالب  شهرستانی باعث ضربه زدن به بدنه نظام آموزشی بومی شهرستان نشود.

     فرماندار اردکان با تاکید بر حفظ موقعیت همه مدارس در شهرستان اردکان افزود:اینگونه تمرکز و انحلال مدارس شاید در برخی موارد برای آموزش و پرورش منفعت داشته باشد ولی این منفعت نباید باعث ایجاد دردسر برای خانواده هایی که دغدغه تحصیل فرزندشان را دارند شود .

     رییس آموزش وپرورش اردکان نیز در این جلسه با ارائه گزارشی از فعالیتهای جاری صورت گرفته درخصوص مرمت و بهسازی مدارس شهرستان گفت:علاوه بر فعالیتهای عمرانی درچندین ماهه اخیر برنامه های آموزشی نیزانجام گرفته که از مهمترین آنها می توان به تشکیل کارگروه ویژه استعدادهای درخشان در آموزش و پرورش اردکان اشاره نمود .

     "اکبر نوریان "درخصوص کنکور سراسری نیز گفت:دانشگاه پیام نور اردکان برای برگزاری هرچه بهتر کنکورسراسری امسال از نیروهای زبده آموزش وپرورش استفاده می کند که این نشان از تعامل و همکاری بیش از پیش بین این دو ارگان آموزشی است .

     گفتنی است کنکور سراسری در شهرستان اردکان در قالب 5رشته علوم انسانی،تجربی،فنی ومهندسی،زبان و هنر از 8لغایت 10تیرماه در حال برگزاری می باشد .