انتقاد فرماندار اردکان از صدور برخی مجوزهای محیط‌زیستی بدون هماهنگی شهرستان

شناسه : 156609065

انتقاد فرماندار اردکان از صدور برخی مجوزهای محیط‌زیستی بدون هماهنگی شهرستان'بهروز شهابی‌زاد' در دیدار مدیرکل حفاظت محیط‌زیست استان بر نظارت جدی و بدون اغماض بر صنایع شهرستان اردکان تأکید کرد.
‌‌‌
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، شهابی‌زاد در این نشست تصریح کرد: مسئله سلامت جان بیش از ۱۰۰ هزار نفر از مردم شهرستان قابل اغماض و معامله نیست و جدیت هرچه بیش‌تر اداره کل حفاظت محیط زیست را در این زمینه انتظار داریم.
‌‌‌
فرماندار اردکان با انتقاد از برخی ناهماهنگی‌ها در صدور مجوزها اظهار داشت: این‌که صدور مجوز از طریق مرکز استان صورت گیرد اما در عمل، مدیران شهرستانی مجبور به پاسخ‌گویی درباره تبعات برخی اقدامات باشند؛ پذیرفته نیست.
‌‌‌
وی نقش شهرستان را در اقتصاد و صنعت استان بسیار تعیین‌کننده ارزیابی کرد و افزود: بیش‌ترین عوارض ناشی از وجود صنایع متوجه مردم اردکان است و حق مردم اردکان باید جدی‌تر مطالبه و احصا شود.
‌‌‌‌‌
'بهروز شهابی‌زاد' رفع مشکل نمایشگرهای آلایندگی را کم‌ترین خواسته مردم اردکان برشمرد و گفت: این مسئله مشمول مرور زمان شده و آماده‌ایم موانع موجود در این راه را با کمک اداره‌کل استان برطرف نماییم.
‌‌‌
فرماندار اردکان انجام پایش‌های مداوم شبانه‌روزی را از اقدامات مناسب اداره‌کل ارزیابی و خاطرنشان کرد: از هر اقدامی که در راستای سلامت بیش‌تر مردم و حفاظت از منابع زیستی شهرستان باشد؛ حمایت می‌کنیم.
 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.