امیدوارم تعهدات اجتماعی صنایع با آغاز احداث این مجتمع فرهنگی، ورزشی و تفریحی شتاب بگیرد

امیدوارم تعهدات اجتماعی صنایع با آغاز احداث این مجتمع فرهنگی، ورزشی و تفریحی شتاب بگیردنماینده مردم اردکان در مراسم آغاز عملیات اجرایی بزرگ‌ترین مجتمع فرهنگی، ورزشی و رفاهی استان یزد در اردکان با تبریک عید مبعث پیامبر اسلام و اشاره به فعالیت‌های پرثمر مجموعه چادرملو که در اقتصاد کشور و منطقه نقش‌آفرین است اظهار داشت: امیدوارم تعهدات اجتماعی صنایع با این پروژه مهم شتاب بگیرد.
 
محمدرضا تابش ادامه داد: این پروژه قرار بود زودتر از این شروع شود که برخی مشکلات اداری آن را به تعویق انداخت، از طرفی درخواست ائمه‌جمعه و مسئولان بخش‌های تابعه شهرستان این بود که مجموعه در مکانی احداث گردد که بهره‌برداری مردم این مناطق نیز در حد امکان تسهیل شود که نهایتاً این موقعیت مکانی تعیین شد.
 
وی همچنین با اشاره وضعیت اقتصادی شهرستان اردکان تصریح کرد: در اوایل دهه ۸۰ فقط ۵ واحد تولیدی بالای ۵۰ نفر در شهرستان وجود داشت که نرخ بیکاری نیز تا ۲۵ درصد رسیده بود؛ ولی در حال حاضر بیش از ۳۵ واحد بزرگ اقتصادی با سرمایه‌گذاری چشمگیر در شهرستان فعالیت می‌کند و نرخ بیکاری به کمتر از ۴ درصد رسیده است که نشان از برنامه‌ریزی و تلاش مسئولان و همراهی مردم بزرگوار منطقه است.
 
رئیس فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار با تأکید بر حرکت به سمت توسعه متوازن و پایدار تصریح کرد: در کنار فعالیت‌های صنعتی و اقتصادی؛ همه مسئولان باید توجه لازم را به مسائل زیست‌محیطی و ایجاد واحدهای کم‌آبخواه و دانش‌بنیان داشته باشند و آن را به‌عنوان چشم‌انداز شهرستان مدنظر قرار دهند.
 
تابش همچنین مردم انقلابی و صبور ایران را شایسته بهترین خدمات دانست و با بیان اینکه نقطه اتکای حاکمیت باید به مردم باشد گفت: اردکان مهد بزرگان و عالمانی است که در سطح ملی و جهانی تأثیرگذار بوده‌اند و باید از این سرمایه‌ها برای خدمت بهتر به مردم و تعالی کشور کمک خواست.