آمریکا جرات عمل به حمله نظامی ندارد مردم ایران کاری می کنند که جرات فکر کردنش را هم نداشته باشد .

آمریکا جرات عمل به حمله نظامی ندارد مردم ایران کاری می کنند که جرات فکر کردنش را هم نداشته باشد .


امام جمعه اردکان در جلسه هماهنگی برنامه های هفته بسیج

     امام جمعه اردکان با بی اساس خواندن تهدیدات اخیر گفت : آمریکا جرات عمل به حمله نظامی ندارد مردم ایران کاری می کنند که جرات فکر کردنش را هم نداشته باشد .

     به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،"حجت الاسلام حسینی "صبح امروز در جلسه ای که بمنظور هماهنگی برنامه های هفته بسیج در محل سالن اجتماعات فرمانداری اردکان تشکیل شد با اعلام این مطلب افزود :حضور گسترده و پر شور بسیجیان در برنامه های این هفته بار دیگر قدرت ،اعتقاد وولایتمداری مردم ما را به جهانیان ثابت خواهد کرد .

     امام جمعه اردکان با اشاره به پیام تاریخی حضرت امام خمینی (ره)مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین افزود :بحمدالله امروز بسیج با ابتکار عمل و نیرو سازی در کلیه بخشها و اقشار مختلف یک تشکل مردمی گسترده را ایجاد نموده است که به راحتی از پس دشمنان برآمده و تمام نقشه های آنان را نقش برآب خواهد نمود .

     فرماندار اردکان نیز در این جلسه با محکوم کردن گزارش سراسر دروغ رییس آژانس بین المللی انرژی هسته ای ،وی را دست نشانده و نیروی آمریکا و صهیونیست دانست و گفت :برنامه های اخیر آمریکا و غرب علیه نظام جمهوری اسلامی ایران تنها برای انحراف اذهان عمومی ملتهای معترضشان طراحی شده است ؛غافل از اینکه این دسیسه ها تماما به ضرردولتهای استکباری است و مکر آنها به خودشان باز خواهد گشت .

     "احمد کمالی "با بیان اهمیت بزرگداشت هفته بسیج از کلیه ادارت ،ارگانها ،صنایع و کارخانجات خواست تا در کنار بسیجیان سایر اقشار در برنامه های این هفته شرکت گسترده داشته باشند .

     به گفته "سرهنگ موتاب "جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اردکان برنامه های اینهفته در شهرستان اردکان همزمان با سراسر کشور از تاریخ 30آبان لغایت 6آذرماه اجرا خواهد شد .

     وی گفت برای این هفته از سوی پایگاه های مختلف مردمی قریب به 80برنامه متنوع پیشنهاد گردیده است که طی زمانبندی موجود اجرا خواهد شد .