امراللهی رفت،افخمی آمد

امراللهی رفت،افخمی آمد


تودیع و معارفه مسئول منابع طبیعی اردکان
در مراسمی که با حضور امام جمعه ،فرماندار و مدیر کل منابع طبیعی استان یزد در محل اداره منابع طبیعی اردکان برگزار شد از زحمات امراللهی رییس بازنشسته این اداره تقدیر و افخمی بعنوان مدیر جدید،معرفی گردید .
مدیر کل منابع طبیعی استان در این جلسه با تاکید بر ضرورت حفظ و حراست از منابع طبیعی بعنوان عوامل تجدید حیات بشری خاطر نشان کرد :مدیریت منابع طبیعی در شهرستانها خصوصا در مناطق کویری استان یزد می تواند در این راستا مهمترین نقش را ایفا نماید .
عالم با اشاره به وظایف و رسالتهای اداره منابع طبیعی گفت:برنامه ریزی و اطلاع رسانی به همراه ارائه آموزشهای لازم می تواند تک تک افراد جامعه را به یک مامور حراست از منابع طبیعی تبدیل کند تا از تعرض بیش از اندازه به موهبتهای الهی جلوگیری شود .وی افزود :ضرورت این حراست در استان یزد و شهرستانهای کویری مثل اردکان بخوبی ملموس و مشهود است وبسیاری از این نعماتی که امروز ا آن استفاده می کنیم حاصل تلاش گذشتگان است پس زیباست که ما هم برای آندگان مان نام نیک برجای بگذاریم .
امام جمعه اردکان نیز در بیاناتی ضمن تقدیر از تلاشهای مهندس امراللهی حضور افخمی را خیر مقدم گفت .
حجت الاسلام دیداری با ذکر حدیثی از پیامبر عظیم الشان در زمینه غنیمت دانستن فرصتها گفت :ما انسانها برای انجام کار خیر و خدمت در دنیا وقت زیادی نداریم و باید نهایت استفاده را از این وقت کم داشته باشیم و از فرصتهایی که در اختیار داریم به نحو مطلوب استفاده کنیم .وی اضافه کرد :عمر دوران مسئولیت هم مثل همه عمر انسان کوتاه و گذراست و نهایتا نام نیک است که خاطره های خدمت را در ذهنها جاودانه می سازد.
فرماندار اردکان نیز با اشاره به سیاست دولت خدمتگزار مبنی بر جوان گرایی و بکار گیری نیروهای جوان در بدنه مدیریتی کشور تصریح کرد :قطعا جوانان متخصص ما در جامعه از پس بزرگترین مشکلات هم بر می آیند همانگونه که جوانان پس از انقلاب جان و زندگی خود را به پای رهبرشان فدا کردند .
کمالی ضمن تقدیر از مهندس امراللهی خواستار استفاده مجموعه شهرستان از این نیرو بعنوان یک مشاور خوب خصوصا در امر منابع طبیعی گردید وحضورمهندس افخمی را در سمت مدیریت این اداره تبریک گفت .گفتنی است در این مراسم تنی چنداز مسئولین ادارات شهرستان حضور یافتند و از تلاشهای مدیریت سابق منابع طبیعی شهرستان تقدیر نمودند .