امام جمعه اردکان روند فرهنگ سازی در زمینه حجاب را مثبت ارزیابی کرد

امام جمعه اردکان روند فرهنگ سازی در زمینه حجاب را مثبت ارزیابی کرد


برگزاری همزمان جلسه شورای فرهنگ عمومی و شورای علمی پژوهشی شهرستان اردکان

     به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،صبح امروز جلسه شورای فرهنگ عمومی و شورای علمی و پژوهشی بصورت همزمان در محل فرمانداری اردکان با حضور اعضای شورای فرهنگ عمومی و روسای دانشگا هها و مراکز آموزش عالی تشکیل شد .

     امام جمعه اردکان در این جلسه با مثبت ارزیابی نمودن روند فرهنگ سازی در زمینه مقوله حجاب در چند ماهه اخیراز عملکرد اعضای شورای فرهنگ عمومی تقدیر نمود و گفت :برنامه ریزی روسای دانشگاه های شهرستان نیز در آستانه سال تحصیلی جدید در زمینه تقویت فرهنگ حجاب مفید و قابل تقدیر می باشد .

     "حجت الاسلام حسینی " تدوین منشور اخلاقی برای دانشگاه ها را یکی از راه های گسترش الزامات اخلاقی و تعهدات در بین دانشجویان دانست و ابراز امیدواری کرد با وجود برنامه ریزی مسئولین و پایبندی افراد خصوصا جوانان به قوانین و احترام آنها به ارزشها و سنتها معظل بد حجابی در این شهرستان مرتفع گردد.

     تشویق دانشجویان و دانش آموزان نمونه در امر حجاب ،راه اندازی فروشگاه عرضه چادر و پوشش اسلامی ویژه خانمها ، تقویت ابعاد فرهنگی دانشگا هها از طریق برگزاری مجالس ،محافل و اردوهای مذهبی و برگزاری مسابقه بزرگ و عمومی با موضوع حجاب و عفاف  از مهمترین مصوبات این جلسه بود که به تایید اعضا رسید .