امام جمعه اردکان به توسعه فرهنگ ایثارگری تاکید کرد

امام جمعه اردکان به توسعه فرهنگ ایثارگری تاکید کرد


رابطین ایثارگران گزارش برنامه های هفته دفاع مقدس را ارائه کردند

     به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،صبح امروز رابطین ایثارگران ادارت و ارگانهای شهرستان در دیدار با امام جمعه این شهر گزارش برنامه های انجام شده در این هفته را ارائه کردند .

     امام جمعه اردکان در این جلسه که با هماهنگی مشاور ایثارگران فرماندار در محل دفتر امام جمعه برگزار شد به توسعه فرهنگ و روحیه ایثارگری تاکید ورزید و افزود :ایران به معنایی که امروز ملاحظه می کنید با مجموع خدمات و نعماتی که از سوی خدا به مردم ما رسیده است را همه مدیون رشادتهای جوانانمان در جنگ تحمیلی هستیم .

     "حجت الاسلام حسینی"با این بیان که پیروزی در جنگ تحمیلی مقدمه سایر پیروزیهای ما در تمام این سالها بوده است گفت :اگرچه خسارات زیادی در این جنگ عایدمان شد اما برکات زیادتری در دفاع مقدس بود که باید این برکات را حفظ و نگهداری کنیم و به نسلهای بعد منتقل نماییم .

     وی افزود :از آنجا که ما همه حیاتمان را مدیون خون شهدا و فداکاری رزمندگان ،ایثارگران و جانبازان هستیم وظیفه داریم که هرکار از دستمان بر می آید برای این قشر انجام دهیم .خدمت به ایثارگرانی که همه زندگیشان را به پای اسلام و نظام فدا نموده اندنباید با دید مادی و چشمداشت صورت گیرد بلکه این نوع خدمت باید یک افتخار برای ما محسوب شود .

    محمد مروتی "مشاور ایثارگران فرماندار اردکان هدف از برگزاری این دیدار را ارائه گزارش رابطین و بهره گیری از رهنمودهای امام جمعه  در آخرین روز هفته دفاع مقدس برای کیفیت بخشی به برنامه ها در طول سال و سالهای آتی عنوان نمود و گفت :در مجموعه بیش از 60برنامه متنوع و خوب با همکاری ارگانهای شهرستان اردکان و با مشارکت مردم ولایتمدار ادکان برگزار شد که بدلیل فشردگی برنامه ها تعدادی از آنها به بعد از هفته دفاع مقدس موکول گردیده است .