افتتاح پروژه های عمرانی هفته دولت

افتتاح پروژه های عمرانی هفته دولت


با حضور معاون برنامه ریزی استاندار انجام شد

مهندس بابایی در سفر چند ساعته خود به شهرستان اردکان از مجموع 35 پروژه آماده بهره برداری در شهرستان اردکان 5 پروژه را افتتاح و آغاز به کار نمود.
معاون برنامه ریزی استاندار در برنامه افتتاح مخزن 10000متر مکعبی آب شرب و بهداشت با گرامیداشت هفته دولت متذکر گردید : از عمده تفاوتهای نظام جمهوری اسلامی با سایر نظامها این است که در این نظام خدمت رسانی به مردم امری مقدس و نوعی عبادت محسوب میگردد.
وی افزود : هفته دولت فرصتی است که مسئولین حسن نیت خودرا در عرصه خدمت به مردم نشان دهند و با ارائه عملکردها موجبات رضا و خشنودی خدا و خلقش را فراهم آورند.
وی همچنین با اشاره به جایگاه نظام جمهوری اسلامی در دنیا گفت: جایگاه نظام جمهوری اسلامی, رهبری و دولت اسلامی الان برای همه دنیا تبین گردیده است و به نوعی دلهای دنیا همه همراه ماست اگرچه گاهی مسائل سیاسی بعضی از کشورها از همراهی زبانی خودداری میکند.
معاون استاندار با اشاره به تلاشهای صورت گرفته در 3دهه پس از انقلاب خصوصا در دولتهای نهم و دهم همه خدمات ارزنده را مدیون خون بابرکت شهدا و رهبری فرزانه ولایت فقیه دانست و وظیفه کلیه مسئولین را پاسداشت این ارزشها عنوان نمود.
بابایی در ادامه حضور خود در شهرستان اردکان ایستگاه شماره 2 آتش نشانی را با اعتباری بالغ بر820 میلیون ریال از محل اعتبارات سازمان همیاری شهرداریها افتتاح کرد و کلنگ بازرچه صنایع دستی شهرستان رانیز بر زمین زد.
افتتاح 13 کیلو متر خط انتقال آب به کشتخوانهای پسته شمال اردکان از دیگر برنامه های معاون برنامه ریزی استاندار در شهرستان اردکان بود.
فرماندار شهرستان اردکان نیز در مراسم افتتاح پروژه های هفته دولت با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر روز کارمند را به کلیه خدمتگزاران مردم تبریک گفت و افزود: در مجموع 35 پروژه آماده بهره برداری در هفته دولت گردید که برای آماده سازی و بهره برداری از این پروژه ها اعتباری بالغ بر 200 میلیارد ریال هزینه گردیده است.
کمالی افتتاح مخزن آب شرب و بهداشت اردکان که عملیات اجرایی آن زودتر ازموعد مقرربه پایان رسید را در سایه تلاش اداره آب و فاضلاب استان و شهرستان خدمتی بزرگ برای مردم اردکان عنوان نمود.
وی گفت : برای این پروژه 10000میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.
وی همچنین خواستار حمایت و مساعدت مسئولین استان برای افتتاح هرچه زودترطرحهای در دست احداث  شهرستان گردید.
شرکت در مراسم معارفه معاون فرماندار شهرستان اردکان و همچنین حضور در منزل امام جمعه شهرستان جهت عرض تسلیت به مناسبت در گذشت والده ایشان و  بازدید از طرح بهسازی و مرمت بافت قدیم اردکان از دیگر برنامه های سفر چند ساعته مهندس بابایی به اردکان بود .