افتتاح دبیرستان دخترانه فرزانگان اردکان

افتتاح دبیرستان دخترانه فرزانگان اردکان


با حضور امام جمعه و فرماندار اردکان انجام شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان ، در مراسمی با حضور اما جمعه ، فرماندار ، رییس اداره آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین شهرستان اردکان دبیرستان دخترانه استعدادهای درخشان اردکان افتتاح گردید
فرماندار اردکان در این مراسم ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مهر و بازگشایی مدارس و آغاز هفته دفاع مقدس افزود: این هفته فرصتی مغتنم و ارزشمند برای بیان و بازخوانی اهداف و آرمان شهدا است.
و امروز ایران اسلامی مرهون فداکاری و از خود گذشتگی دلیر مردان و شیر زنان دوران هشت ساله دفاع مقدس است که در تمامی میدان های جنگ و مقابله با تهاجمات دشمن به دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی پرداختند.

فرماندار اردکان در ادامه سخنرانی خود اجرایی شدن سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش را نقطه عطفی در عرصه تعلیم و تربیت کشور دانست و تصریح کرد: آموزش و پرورش قبلا برگرفته از تفکر غربی بود اما با اجرایی شدن سند تحول بنیادین که به دستور رهبر معظم انقلاب اجرایی شده، مکتب اسلامی و ایرانی در آموزش و پرورش جاری می شود.

 


فرماندار اردکان با ابراز خرسندی از راه اندازی دبیرستان استعدادهای درخشان در این شهرستان  این را فرصتی درجهت افزایش نخبگی دانش آموزان دانست وگفت:با توجه به اینکه نشانه های نخبگی و استعدادهای سرشار، از سالهای اول دبیرستان وحتی قبل از آن قابل شناسایی و جهت دهی می باشد مجموعه اموزش و پرورش و معلمین بایستی درجهت توسعه این پتانسیل تلاش خود را مضاعف نمایند.
"احمد کمالی"تلاش مجموعه دبیرستان فرزانگان اردکان را مقدمه موفقیت دانش آموزان این مدرسه در مراحل بعدی ادامه تحصیل در دانشگاه و تحصیلات تکمیلی عنوان نمود و افزود:نتیجه این تلاشها در قبولی های آتی کنکور و پذیرش در رشته های خوب دانشگاهی رقم خواهد خورد .
در پایان این مراسم دانش آموزان اهانت اخیر به پیامبر اکرم (ص) را محکوم کردند.