افتتاح خط لوله آبرسانی به مجتمع عقدا, چاه افضل و حسن آباد انارکی

افتتاح خط لوله آبرسانی به مجتمع عقدا, چاه افضل و حسن آباد انارکی


در ادامه افتتاح پروژه های هفته دولت انجام شد.
در ادامه افتتاح پروژه های هفته دولت با حضور مهندس میر سعیدی معاون عمرانی استاندار , تابش نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی , فرماندار و جمعی دیگر از مسئولین استان و شهرستان از خط لوله آبرسانی به مجتمع عقدا و همچنین روستاهای چاه افضل و حسن آباد انارکی طی دو پروژه مجزا بهره برداری گردید.
نماینده مردم اردکان در مراسم افتتاح این دو  پروژه ضمن تشکر از تلاشهای صورت گرفته خدمت صادقانه به مردم را سیره و برنامه حضرت علی (ع) دانست و گفت : تاسی به رفتار حضرت علی (ع) باید در عمل انجام گیرد و بایستی از گفتار و شعار در این راستا بپرهیزیم.
حاتمی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان نیز در سخنانی گفت : اعتبار هزینه شده برای دو پروژه تامین آب آشامیدنی و آبرسانی به مجتمع عقدا و تامین آب آشامیدنی و آبرسانی به روستای چاه افضل و حسن آباد انارکی به ترتیب مبالغ 12 میلیارد ریال و 8 میلیارد ریال از اعتبارات سفر مقام معظم رهبری هزینه گردیده است که آغاز به کار این پروژه ها همزمان با هم از سال 1387 و پایان کار در هفته دولت سال 89 صورت گرفته است.
مدیر عامل آبفار استان از تلاشهای نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی , فرماندار و مجموعه استانداری در به بهره برداری رسیدن این پروژه ها تقدیر نمود.
گفتنی است با افتتاح این دو پروژه در مجموع 9 روستا و یک شهر مشتمل بر 1138 خانوار از نعمت آب آشامیدنی سالم بهره مند خواهند شد.