افتتاحیه مسابقات والیبال لیگ دسته یک جوانان کشور در اردکان

افتتاحیه مسابقات والیبال لیگ دسته یک جوانان کشور در اردکان


شهرستان اردکان میزبان مسابقات والیبال جوانان کشور

     افتتاحیه مسابقات والیبال لیگ دسته یک جوانان کشور با حضور 6تیم به میزبانی اردکان برگزار شد .

     به گزارش روابط عمومی فرمانداری ؛صبح امروز مسابقات والیبال لیگ دسته یک جوانان کشور با حضور 6تیم از استانهای زاهدان، سیرجان ،قزوین ،اصفهان و یزد در محل سالن تختی اردکان با حضور رییس فدراسیون والیبال کشور ،نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی ،فرماندار و جمعی از علاقمندان به این ورزش آغاز شد .

     در حاشیه برپایی این مسابقات ،مسئولین شهرستان اردکان با رییس فدراسیون والیبال کشور نشستی را ترتیب داده و پیرامون مشکلات این ورزش در شهرستان اردکان به بحث و گفتگو پرداختند .

     در این جلسه "داورزنی " تلاشهای صورت گرفته برای شناخت و بارور سازی استعدادهای ورزشی خصوصا در شهرهای کوچک و بخشها را قابل تقدیر دانست و گفت :در کشور ایران استعداد ورزشی فراوان داریم و وظیفه ماست که زمینه را برای ظهور و بروز استعدادها فراهم کنیم .

     وی شهرستانهایی مثل اردکان را که در عرصه های مختلف ورزشی خصوصا والیبال توانسته اند امتیازاتی را کسب کنند مایه افتخار عنوان نمود و افزود :در این راستا تلاشهای مربیان زحمتکش و علاقمندانی که بدون هیچ چشمداشتی از ورزشکاران حمایت می کنند را نباید نادیده بگیریم .

     رییس فدراسیون والیبال کشور ضمن اینکه در زمینه حمایت بیشتر از این ورزش در شهرستان اردکان قول مساعد داد گفت :انشا الله برای تشویق و ترغیب هرچه بیشتر جوانان این شهرستان سعی می کنیم که چند اردوی تمرین تیم ملی را نیز در این منطقه برگزار کنیم که این مسئله برای جذب استعدادهای بومی این شهرستان کمک شایانی خواهد نمود .

     گفتنی است این مسابقات بمدت 5روز در اردکان انجام و فینال ان روز چهارشنبه برگزار خواهد شد .