آغاز عملیات اجرایی ساخت دو پایگاه امدادو نجات جاده ای در اردکان

آغاز عملیات اجرایی ساخت دو پایگاه امدادو نجات جاده ای در اردکان


با حضور فرماندار،مدیرکل بحران و مدیرعامل هلال احمر استان یزد انجام شد

     به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،صبح امروز باحضور فرماندار،مدیرکل بحران و مدیرعامل هلال احمر استان یزد وبخشدار خرانق عملیات اجرایی ساخت دوپایگاه مهم امدادو نجات جاده ای دربخش خرانق آغاز شد .

     فرماندار اردکان درمراسم آغاز بکار این دوپروژه ،احداث پایگاه امدادو نجات جاده ای در محور اردکان طبس و اردکان چوپانان را خدمتی بزرگ به ترددکنندگان وسائط نقلیه این محورها خصوصا مسافرین و زائرین امام رضا(ع)عنوان کرد وخاطر نشان ساخت با اتمام بموقع این پروژه ها در شهرستان اردکان شاهد سفری ایمن بویژه برای زائرین باشیم .

     "مشرف"مدیرعامل هلال احمر استان نیز با اعلام خبر احداث پایگاه امداد و نجات درمحل مسجد شکر درآینده نزدیک افزود:با استقرار این پایگاه ها کلیه حوادث این محور تحت پوشش تامین جاده ای بصورت کامل قرار خواهد گرفت .

     مدیر کل بحران استان یزد نیز از اختصاص اعتبار برای تجهیز پایگاه هلال احمر خرانق به ملزومات و تجهیزات آتش نشانی خبر داد."برزگری "افزود به این منظور150میلیون ریال از محل اعتبارات ستاد حوادث تخصیص داده خواهد شد.

     گفتنی است پایگاه امدادو نجات جاده ای با نام شهید احمدی روشن در محور اردکان طبس و در زمینی به مساحت 5هزار مترمربع وپایگاه غزال سیاهکوه در محور اردکان چوپانان نیز در همین متراژ زمین جمعا با اعتباری بالغ بر 4میلیار ریال ساخته خواهد شد.