آغاز سرشماری عمومی کشاورزی سال 93 در اردکان

آغاز سرشماری عمومی کشاورزی سال 93 در اردکانسرشماری عمومی کشاورزی از پنجم مهرماه و همزمان با سراسر کشور در اردکان آغاز شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان و به نقل از روابط عمومی ستاد سرشماری کشاورزی اردکان، حسن شاکر در افتتاحیه  این طرح در اردکان، بر اهمیت آمار کشاورزی تأکید کرد و گفت: آمارهای به دست آمده از این سرشماری، قطعاً در برنامه‌ریزی‌های بلندمدت و تصمیم‌گیری‌های کلان کشاورزی کشور مؤثر و مهم است.

 

معاون فرماندار اردکان در ادامه با بیان این‌که خوشبختانه تمام تمهیدات لازم برای انجام دقیق و صحیح این سرشماری در شهرستان اردکان اندیشیده شده؛ اظهار امیدواری نمود مردم همچون گذشته با اعتماد به مسئولین این طرح، با آنان نهایت همکاری را به عمل آورند.

 

پوردهقان، معاون فنی و آموزشی سرشماری کشاورزی شهرستان نیز در این خصوص اظهار داشت: در اردکان، 13 نفر مأمور اصلی، یک نفر مأمور ذخیره و 8 دستگاه خودرو، کار سرشماری را انجام خواهند داد.

 

گفتنی است سرشماری عمومی کشاورزی از پنجم مهرماه 93 و همزمان با سراسر کشور آغاز گردیده و تا 18 آبان ادامه خواهد یافت. این سرشماری، هر 10 سال یک‌بار به‌صورت سراسری در کشور انجام می‌پذیرد.