اصغر دشت‌آبادی به‌عنوان سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردکان معرفی شد

اصغر دشت‌آبادی به‌عنوان سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردکان معرفی شد در مراسمی با حضور فرماندار اردکان و معاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اصغر دشت‌آبادی به‌عنوان سرپرست جدید اداره کار اردکان معرفی شد.

 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان هادی مقیمی معیشت و اشتغال را مهم‌ترین مشکلات مبتلابه جامعه و کشور دانست و با اشاره به نام‌گذاری سال‌جاری به نام «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» وظیفه اداره تعاون و کار را بسیار خطیر توصیف کرد.
 
فرماندار اردکان با اشاره به رشد صنعت در شهرستان، استفاده از فرصت‌های موجود و تلاش برای رفع تهدیدها و معضلات حاصل از آن را خواستار شد و گفت: توجه ویژه به جامعه کارگری و مباحث فرهنگی و اجتماعی آنان که عمدتاً از مهاجران هستند؛ باید به اولویت اداره کار تبدیل شود.
 
وی توسعه زیرساخت‌های تفریحی، اسکان و رفاه کارگران را ضروری دانست و افزود: این اقدام وظیفه مشترک دولت و صنایع است و باید با تعامل، همکاری و هماهنگی در جهت تأمین این زیرساخت‌ها گام برداریم.
 
نماینده عالی دولت پی‌گیری مسائل و مشکلات کارگری از طریق فعال‌شدن و تشکیل شوراهای کارگری را خواستار شد و گفت: باید از تمام ظرفیت‌ها برای رفع و کاهش مشکلات بهره گرفت.
 
مقیمی از سرپرست جدید اداره کار خواست مسائل حوزه آموزش، ایمنی و بهداشت کار شهرستان با جدیت دنبال شود.
 
در پایان این جلسه، اصغر دشت‌آبادی به عنوان سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردکان معرفی شد.