استکبار برای ناکارامد جلوه دادن نظام اسلامی کمر همت بسته است/مردم ایران در راهپیمایی روز قدس کمر دشمن را خواهند شکست

استکبار برای ناکارامد جلوه دادن نظام اسلامی کمر همت بسته است/مردم ایران در راهپیمایی روز قدس کمر دشمن را خواهند شکست


امام جمعه اردکان در جلسه هماهنگی روز جهانی قدس

     به گزارش روابط عمومی فرمانداری "حجت الاسلام والمسلمین حسینی"در جلسه هماهنگی راهپیمایی روز قدس که ظهر امروز در محل سالن شهید عباسی فرمانداری اردکان برگزار شد با گرامیداشت این روز جهانی و یوم الله با عظمت گفت:استکبار جهانی با تمام توان نابودی اسلام را هدف قرار داده است و قصد دارد با ناکارآمد جلوه دادن نظام جمهوری اسلامی ایران بعنوان تنها نظام مقتدرومستقل اسلامی در دنیا به اهداف شوم خود دست پیدا کند .

     امام جمعه اردکان افزود:آمریکا و اسرائیل برای رسیدن به این منظور کمر همت بسته اند و مردم ایران در ادامه اعلام انزجار خود علیه این دوشیطان جهانخوار در روز جمعه آخر ماه مبارک رمضان مجددا کمر استکبار را خواهند شکست .

     وی با محکوم نمودن حمایتهای جامعه اعراب از سیاستهای امریکا و اسرائیل از مسلمین جهان خواست تا با اتحاد و همدلی در روز جهانی قدس باردیگر همیت اسلامی خود را به رخ دشمنان اسلام بکشانند.

     فرماندار اردکان نیز در این جلسه در سخنانی کوتاه به تشریح اوضاع کنونی سوریه پرداخت و گفت:ردپای دخالت آمریکا و اسرائیل برای ایجاد تشنج در سوریه به وضوح مشاهده می شود و برای اثبات این مدعا دلایل و مدارک متقنی موجود می باشد .

     "احمد کمالی"افزود:سوریه در نگاه رژیم صهیونیستی بعنوان خط مقدم ایران تلقی می شود وهدف اصلی ایجاد اینگونه اختلافات قومی و راه اندازی غائله های تروریستی در نهایت رسیدن به منافع ودسیسه های سیاسی در مورد جمهوری اسلامی ایران می باشد .

     وی با دعوت آحاد مردم مسلمان ایران و دنیا برای شرکت د راهپیمایی روز قدس این تجمع عظیم مردمی را حرکتی نمادین برای ازبین بردن تبلیغات منفی دشمنان دانست وگفت:مشاهده این حضور رعب ووحشتی بزرگ برای دشمن اسلام و جمهوری اسلامی خواهد بود .

     گفتنی است راهپیمایی روز قدس در شهرستان اردکان طبق روال سالیان گذشته از مسجد کشکنو به مصلای امام خمینی اردکان برگزار می شود .ضمنا زمان آغاز این راهپیمایی در شهرستان اردکان ساعت 11 صبح اعلام گردیده است.