از ابتدای سال تاکنون مجموعا 11هزار فقره پرونده در حوزه تعزیرات رسیدگی شده است .

از ابتدای سال تاکنون مجموعا 11هزار فقره پرونده در حوزه تعزیرات رسیدگی شده است .


مدیر کل تعزیرات حکومتی استان در اردکان :

     به گزارش روابط عمومی فرمانداری "سید مسعود حسینی پور "در جلسه امروز شورای تعزیرات شهرستان اردکان که با حضور فرماندار و سایر اعضا رسمیت یافت با بیان این مطلب از آمادگی اکیپهای ثابت و سیار تعزیرات در ایام عید خبر داد و افزود :برای کنترل قیمتها و نظارت بر بازار شب عید تمهیداتی در سطح استان اندیشیده شده است و با توجه به شرایط خاص شهرستان اردکان و مهمانپذیری این شهرستان بدلیل وجود ابنیه و آثار تاریخی و همچنین قرار گرفتن در مدخل ورودی استان یزددر برنامه کشیک نوروزی تعزیرات حکومتی بصورت ویژه بازار اردکان رصد خواهد شد .

     مدیرکل تعزیرات استان افزود :شعب ویژه ای برای رسیدگی به پرونده های طرح و صدور حکم فوری درحوزه های سه گانه مسئولیت شامل مبارزه با قاچاق کالاوگرانفروشی ،تخلفات قیمتی بخش سوخت و حمل و نقل وحوزه آرد و نان طراحی شده است که انشا الله با فعالیت این شعب و صدور احکام بازدارنده بتوانیم از وقوع جرایم این بخش جلوگیری کنیم .

     فرماندار اردکان نیز دراین جلسه با بیان اهمیت شهرستان با توجه به جمعیت بالا و پراکندگی واستقرار واحدهای صنعتی و معدنی مختلف خواستار استقلال کامل اداره تعزیرات این شهرستان شد و افزود تعزیرات حکومتی حلقه نهایی اعمال قانون می باشد و برای اینکه بتوان با افراد سود جوو کسانی که قصد کلاهبرداری و ضرر رساندن به مردم را دارند مبارزه کرد بایستی تمامی ارگانهایی که به بخش تولید و مصرف ارتباط دارنداعم از بازرگانی ،شبکه بهداشت ،مجامع امور صنفی و... با تعامل ویژه تخلفات را به حداقل برسانند.

     وی در زمینه احداث ساختمان مستقل اداره تعزیرات شهرستان اردکان نیزبه اعتبار 350میلیون تومانی اختصاص داده شده به این امر در قالب اعتبارات سفر سوم ریاست جمهوری اشاره کردو گفت:انشاالله با اختصاص این بودجه در سال آینده شاهد احداث ساختمان جدید و مستقل نیز برای این اداره خواهیم بود .

     گفتنی است در خاتمه این جلسه از تلاشهای "محمد صادق دهقانپور "در طول مدت یکساله مسئولیت اداره تعزیرات حکومتی اردکان تقدیر شد و "سید جواد مهدیزاده" طی حکمی بعنوان رییس جدید این اداره منصوب گردید.