ارزیابی خدمت با معیار رضایت عمومی جامعه صورت می پذیرد

ارزیابی خدمت با معیار رضایت عمومی جامعه صورت می پذیرد


پیام فرماندار اردکان بمناسبت هفته دولت وروز کارمند

     فرماندار اردکان در پیامی ضمن بزرگداشت یادو خاطره شهدای عرصه خدمت شهید رجایی و باهنر ،فرارسیدن هفته دولت را برای تلاشگران این عرصه و مردم گرامی داشت.

     متن پیام به این شرح می باشد :

     نام شهدای بزرگواری چون شهید رجایی وباهنر،در تقویم خدمت جمهوری اسلامی ایران یادآور همت عاشقانه مردانی است که برای کسب رضایت خلق و خشنودی حق از جان گرانمایه چشم پوشیدند و شهادت را در این راه به آغوش کشیدند.تا صداقت درخدمت و گره گشایی از کار مردم درنگاه جامعه ما به یک فرهنگ مقدس تبدیل شود .

     وظیفه مسئولین نظام جمهوری اسلامی و یکایک اعضای خانواده دولت از صدر تا ذیل، استمراردادن این فرهنگ وترویج صحیح آن در اجتماع ست و این مهمترین پیام هفته دولت تلقی می شود .

     خوشبختانه با گذشت سی وچند سال از عمر انقلاب اسلامی علیرغم همه سختیها و محدودیتها، رضایت عمومی اجتماع معیار مناسبی را در سنجش میزان خدمت به دست داده است .آنچه مهم است رعایت عدالت و انصاف در این ارزیابی است که میزان تلاشهای صورت گرفته را به نمایش می گذارد.

     صدالبته وجود مشکلات و محدودیتهایی که در مسیر تحریم ها و تجاوزات ظالمانه استکبار، بخشی از انرژی خدمت را به خود صرف کرده است بر کسی پوشیده نیست ولی در مجموع ارزیابی خدمت با معیار رضایت عمومی جامعه مثبت و قابل قبول به ذهن می رسد .

     این مهم در شهرستان اردکان نیز در نموداری با سیر مثبت قابل طرح است بگونه ای که در این شهرستان طی یکساله اخیر تنها در حوزه بهسازی روستایی بیش از 40میلیارد ریال از اعتبارات دهیاری ها در مجموع روستاهای بخش مرکزی،خرانق و عقدا صرف گردیده است که علاوه برآن درراستای تامین زیرساختهای روستایی دریکساله گذشته پروژه های بزرگی چون گازرسانی به روستای سرو علیا،راه دسترسی حاج آباد زرین،اتمام برق رسانی به کلیه روستاهای دارای سکنه،تامین آب روستای محروم مغستان و...با هزینه های مجزایی که به هریک اختصاص داده شده افتتاح یا آماده بهره برداری می باشد .

     درحوزه شهری نیز علاوه بر اعتبارات شهرداریهای اردکان،احمد آباد و عقدا که صرف بهسازی،زیباسازی و توسعه این شهرها گردیده است؛پیشرفتهای چشمگیری را دریکسال گذشته حوزه صنعت واشتغال،مسکن،مبارزه باحوادث ومعضلات فرهنگی و اجتماعی،آموزش وپرورش و آموزش عالی شاهد بوده ایم که درپی مناعت طبع مردم شریف اردکان و پیگیری دلسوزانه مسئولین شهرستان،ائمه جمعه معزز،نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی ،شوراهای اسلامی ،شهرداران و مجموعه ادارت دولتی محقق گردیده است .

     امید که با همدلی و همراهی هرچه بیشتر مردم و مسئولین تداوم پیشرفت را درعرصه های مختلف برای شهرستان اردکان شاهد باشیم.

انشاالله الرحمن
احمد کمالی فرماندارشهرستان اردکان