اختصاص ۵۰هزار مترمربع برای ساخت و توسعه فضاهای آموزشی شهرستان

شناسه : 162289483

اختصاص ۵۰هزار مترمربع برای ساخت و توسعه فضاهای آموزشی شهرستاننشست شورای منطقه‌ای آموزش و پرورش شهرستان به‌ریاست مصطفی پوردهقان‌اردکان و با حضور امام‌جمعه، نماینده مردم اردکان و اعضای این شورا برگزار شد.
 
فرماندار اردکان با گرامی‌داشت ایام ۱۴ و ۱۵ خرداد گفت: از آموزش‌وپرورش انتظار می‌رود باتوجه به عدم برگزاری مراسم حضوری در این ایام، اجرای برنامه‌هایی برای دانش‌آموزان و اولیای آنان درجهت بازشناسی شخصیت امام راحل و نیز انتخابات پیش‌رو در دستورکار باشد.
 
وی با تقدیر از حضور نماینده مردم اردکان در این نشست افزود: باید از ظرفیت مجلس شورای اسلامی برای حل مشکلات آموزش‌وپرورش شهرستان در سطح ملی استفاده شود.
 
پوردهقان‌اردکان گفت: در دیدار با مدیرکل راه‌وشهرسازی، ۵۰هزارمترمربع زمین برای کاربری فضاهای آموزشی در شهرستان اختصاص یافته و امیدواریم این اقدام، بخشی از مشکل کمبود کلاس را در شهرستان جبران کند.
 
گفتنی است دویست‌وپنجاه‌وهشتمین نشست شورای منطقه‌ای آموزش‌وپرورش اردکان با موضوع فرآیند ثبت‌نام مدارس در سال تحصیلی جدید و برنامه‌های اوقات فراغت در تابستان، ظهر امروز در محل مدیریت آموزش‌وپرورش اردکان برگزار شد.
 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.