اجرای 95برنامه متنوع فرهنگی و افتتاح بیش از 20پروژه عمرانی در ایام الله دهه فجر

اجرای 95برنامه متنوع فرهنگی و افتتاح بیش از 20پروژه عمرانی در ایام الله دهه فجر


فرمانداراردکان :

     به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان ،"احمد کمالی" در سومین جلسه ستاد دهه فجر شهرستان اردکان که صبح امروز در محل سالن شهید عباسی فرمانداری اردکان برگزار شد با اعلام این خبر گفت :کلیه فضاهای تبلیغاتی شهرستان در این ایام در اختیار تبلیغات برنامه های مردمی دهه فجر قرار خواهد گرفت و سالن های مختلف اعم از فرهنگی و ورزشی نیز بصورت رایگان آمادگی اجرای برنامه های دهه فجر را خواهند داشت .

     رییس ستاد دهه فجر با اشاره به اهمیت بزرگداشت دهه انقلاب افزود :محوریت اجرای برنامه ها در این شهرستان بامساجد ،مدارس و اماکن عمومی خواهد بود .

     وی با تصریح این مطلب که در آستانه انتخابات وسالگرد پیروزی انقلاب دشمنان نظام سعی در ناکارامد جلوه دادن انقلاب اسلامی را دارندوبا ایجاد فشار و تحریم قصد دارند یاس و ناامیدی را در دل مردم القا کنند افزود :برنامه هایی که از سوی ادارات و ارگانهای مختلف اجرا می شود بایدبا ایجاد نشاط معنوی و امیدبیشتر همراه باشد .

     کمالی در این جلسه از افتتاح بزرگترین واحد تولیدی بخش خصوصی در استان یزد و عظیم ترین کارخانه شیشه فلوت خاورمیانه در آینده نزدیک خبر داد و گفت :با توجه به اینکه این واحد صنعتی بزرگ بیش از 1000نفر را بصورت مستقیم تحت پوشش اشتغالزایی قرار خواهد داد نوید خوبی در راستای خدمات ارزشمند دولت خواهد بود .

     وی همچنین افزود با پیگیریهای صورت گرفته مشکلات صنایع تولیدی خودرو کویر اردکان نیزمرتفع گردید آغاز بکار رسمی این کارخانه را در ایام الله دهه فجر شاهد خواهیم بود .

     برگزاری 2یادواره شهدا،جشنها و مراسم خیابانی بهمراه نورافشانی ،مسابقات ورزشی و قرآنی ،حرکت نمادین موتور سواران در روز ورود امام خمینی (ره)به ایران و راهپیمایی شکوهمند روز 22بهمن از مهمترین برنامه های بزرگداشت سی و سومین سالگرد انقلاب در اردکان خواهد بود .