اجرای طرح آمارگیری مسکن روستایی در اردکان

شناسه : 144541931

اجرای طرح آمارگیری مسکن روستایی در اردکانمدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اردکان گفت: این طرح به‌منظور شناخت ویژگی‌های کمی و کیفی مسکن در روستاهای کشور اجرا می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان اردکان گفت: طرح آمارگیری مسکن روستایی در اردکان تا ۲۱ آبان ماه در سراسر کشور به‌طور هم‌زمان برگزار می‌شود.

 

مسعود جدیدی افزود: در سطح ۸۵۰۰ روستای منتخب که بر طبق سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۹۵ بیش از ۲۰ واحد مسکونی روستایی را دارند اجرا می‌شود که شامل ۲۳۰ هزار واحد مسکونی در سراسر کشور است.

 

وی اشاره کرد: با توجه به نیاز به اطلاعات جامع دقیق و به هنگام از وضعیت کمی و کیفی مسکن در روستاهای کشور به‌منظور سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور مربوط به مسکن روستایی در کشور برای اولین بار در سال ۸۲ پس از تصویب در شورای عالی آمار کشور از سوی بنیاد مسکن اجرا شد.

 

وی گفت: این طرح در جهت به‌روزرسانی آمار اطلاعات هر ۵ سال یک‌بار تکرار می‌شود که نتایج آن در قالب امور اطلاعات کشوری استانی و شهرستانی منتشر خواهد شد.

 

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان اردکان، گفت: آمار و اطلاعاتی که از این طرح حاصل می‌شود به‌منظور شناخت ویژگی‌های کمی و کیفی مسکن در روستاهای کشور، روند تحولات آن در طول زمان و توسعه سیستم جامع اطلاعاتی مسکن روستایی کشور است.

 

وی گفت: در سطح شهرستان اردکان ۱۵ روستا برای این طرح انتخاب‌شده که بخش مرکزی، روستای ترک آباد و چاه افضل در بخش عقدا، روستای زرجوع و شمس‌آباد روستای رباط پشت بادام جزء آن هستند.

 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.