جدیدی اردکانی در پیام تبریک روز پاسدار و جانباز:

پاسداران و جانبازان، الگوهای کم‌نظیر مقاومت و ایثار هستند

2019 04 09
علیرضا جدیدی اردکانی در پیامی فرارسیدن اعیاد شعبانیه و روز پاسدار و جانباز را به این دو قشر شریف و کم‌ادعای میهن اسلامی تبریک گفت.
طی پیامی صورت گرفت:

تقدیر 'جدیدی اردکانی' از تلاش دستگاه‌ها و نهادهای فعال در 'خدمات سفر' و 'مدیریت بحران'

2019 04 07
سرپرست فرمانداری اردکان در پیامی از تلاش همه دست‌اندرکاران خدمات سفرهای نوروزی و نیز عوامل دخیل در مدیریت بحران شهرستان اردکان تقدیر کرد.
جدیدی اردکانی مطرح کرد:

بازدید بیش از ۴۳۵ هزار نفر از جاذبه‌های تاریخی و طبیعی اردکان در نوروز ۹۸

2019 04 06
سرپرست فرمانداری اردکان با بیان اینکه تعداد بازدیدکنندگان نوروزی از جاذبه‌های گردشگری شهرستان در سال ۱۳۹۸ نسبت به نوروز سال قبل تقریباً ۴۹ درصد افزایش داشته است گفت: ۴۳۵ هزار و ۵۰۰ نفر مسافر از جاذبه‌های تاریخی و طبیعی منطقه بازدید کردند.
پیام تبریک 'جدیدی اردکانی' به مناسبت روز جمهوری اسلامی

مهم‌ترین پیام ۱۲ فروردین 'تأکید بر حق مردم در تعیین سرنوشت خود' است

2019 03 31
سرپرست فرمانداری اردکان در پیامی، فرارسیدن ۱۲ فروردین سالروز استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت. وی در این پیام با اشاره به 'نقش رأی و دیدگاه مردم در مشروعیت نظام' آورده است: 'مهم‌ترین پیام این روز تأکید بر حق مردم در تعیین سرنوشت خود است.'
جدیدی اردکانی اظهار داشت:

اردکان آماده میزبانی از موج دوم مسافران نوروزی است/ رشد ۱۹۰ درصدی پذیرش مسافران

2019 03 30
وی با بیان اینکه در نوروز امسال شاهد افزایش تعداد مسافران در شهرستان هستیم، افزود:‌ در صورت نیاز به اماکن و اسکان مسافران بیشتر، حسینیه‌ها و مصلاها، سالن‌های ورزشی و... برای این منظور تجهیز شده است.
در سفر یک‌روزه سرپرست فرمانداری به بخش خرانق:

بازدید از روستاها، بررسی فعالیت‌های عمرانی و حضور در یادواره شهدای 'حاجی‌آباد زرین'

2019 03 29
سرپرست فرمانداری اردکان در سفری یک‌روزه به بخش خرانق، ضمن بازدید از روستاها و بررسی فعالیت‌های عمرانی، در جریان مشکلات و موانع موجود ازجمله وضعیت ذخیره آب و مسکن روستایی قرارگرفت و در پایان، با حضور در روستای حاجی‌آباد زرین، در 'یادواره شهدای هشت‌سال دفاع مقدس' این روستا شرکت کرد.

بازدید سرپرست فرمانداری اردکان از پست راهنمای نوروزی هلال‌احمر و بخش‌های بیمارستان ضیایی

2019 03 28
'علیرضا جدیدی اردکانی' به‌منظور بررسی نحوه خدمت‌رسانی به مسافران و همچنین بیماران بستری در بیمارستان ضیایی اردکان از پست راهنمای نوروزی هلال‌احمر و بخش‌های مختلف بیمارستان ضیایی اردکان بازدید و ضمن تقدیر از زحمات پرسنل کشیک، با مسافران و بیماران درخصوص خدمات ارائه‌شده دیدار و گفت‌وگو کرد.
در پی بارندگی‌های اخیر:

بازدید 'جدیدی اردکانی' از بندهای خاکی و روستاهای خسارت‌دیده در سیل/ لزوم تسریع در رفع خسارت‌های وارده

2019 03 28
علیرضا جدیدی اردکانی همچنین در بازدید از آب‌بردگی‌های مسیر عقدا - سروعلیا، در راستای مرمت این محور و رفع خسارت‌های وارده دستورات لازم را صادر و از عوامل اجرایی راهداری و سرعت عمل آن‌ها قدردانی نمود.
علیرضا جدیدی اردکانی در نشست پایانی شورای آموزش‌وپرورش در سال ۹۷

گسترش فضاهای آموزشی مهم‌ترین مسئله حوزه آموزش‌وپرورش اردکان است

2019 03 16
سرپرست فرمانداری اردکان گفت: آموزش‌وپرورش این شهرستان با کمبود ۴۰ کلاس آموزشی روبروست که باید برای رفع این کاستی همت گماشت.
علیرضا جدیدی اردکانی:

ایام نوروز، فرصتی برای معرفی ظرفیت‌های گردشگری اردکان است

2019 03 11
سرپرست فرمانداری اردکان با بیان اینکه رؤسای کمیته‌های ستاد نوروزی موظف‌اند با ارائه خدمات، برگزاری جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها و برنامه‌های فرهنگی در سطح شهر شرایط توقف بیشتر مسافران را در شهرستان فراهم کنند؛ ادامه داد: مسئولان دستگاه‌های اجرایی و بوم‌گردی‌ها باید آمادگی لازم را برای اسکان مسافران نوروزی داشته باشند.
— 10 آیتم به ازای صفحه
نمایش ۱۱ - ۲۰ از ۷۴ نتیجه